سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۹۰۳۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶- ۴۸: ۲۰
فرمانده انتظامي استان زنجان:
جاعل و كلاهبردار 13 ميلياردي توسط ماموران پليس آگاهي شهرستان خرمدره شناسايي و دستگيرشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، فرمانده انتظامي استان از شناسايي و دستگيري جاعل و كلاهبردار 13 ميلياردي توسط ماموران پليس آگاهي شهرستان خرمدره خبر داد و گفت: در پي دريافت نيابت قضائي از دادسراي عمومي و انقلاب استان تهران مبني بر اينكه از حساب یک شخص بيش از 13 ميليارد ريال برداشت شده است، رسيدگي به موضوع در دستور كار ماموران پليس آگاهي شهرستان "خرمدره" قرار گرفت .

سردار  علي آزادي افزود: در بررسی ها و تحقيقات به عمل آمده مشخص شد فردي با به دست آوردن مشخصات شاکی، کارت شناسایی و هویتی وی را جعل و با ارائه به يكي از شعبات بانک ها در شهرستان خرمدره درخواست صدور کارت عابر بانك به نام شاكي كرده و اقدام به برداشت و کلاهبرداري به مبلغ 13 ميليارد و 967 ميليون ريال از حساب وي كرده است.

وی با بيان اين که متهم شناسايي و دستگير شد، اظهار داشت: متهم در بازجويي هاي انجام شده به بزه انتسابی و کلاهبرداري اعتراف و اعلام كرد 13 میلیارد و 967 ميليون ريال از حساب شاكي برداشت كرده است.

 فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اينكه متهم پس از تشكيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شد به شهروندان تصريح كرد:   افراد مدارك و هويت شناسايي خود را در اختيار ديگران قرار ندهند و هنگام انجام کار بانکی با،آشنايي کافي با قوانین مرتبط و با اعتماد نابجا و بدون شناخت کامل نسبت به افراد غريبه، زمينه سوء استفاده از آنان را فراهم نکنند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar