سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۹۰۵۸۷
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۶- ۵۶: ۱۹
کارگاه آموزشی ویژه زوج های جوان با هدف توانمندسازی در زندگی مشترک به همت حوزه مقاومت بسیج خواهران کوثر قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، کارگاه آموزشی ویژه زوج های جوان با هدف توانمندسازی در مدیریت پایدار زندگی مشترک به همت حوزه مقاومت کوثر ناحیه امام رضا (ع) برگزار شد.

«سیدحسین موسوی» مشاور خانواده طی سخنانی در این کارگاه آموزشی اظهار داشت: اگر زوجین در همان سالهای اول ازدواج، آموزش ها و مهارتهای لازم برای زندگی مشترک را کسب کنند می توان پیش بینی کرد که  بسیاری از عوامل طلاقکنترل شده و یا به حداقل خواهد رسید.
وی با بیان اینکه بالاترین آمار طلاق عدم شناخت زوجین از وظایف و نیازهای یکدیگرمی باشد، افزود: زوجین باید از همان ابتدای زندگی مشترک کتابهایی که دراین زمینه نوشته شده را مطالعه کنند. خانمها باید بدانند اولین نیاز مرد اقتدار و مردانگی او می باشد که با مقایسه کردن و عدم اطاعت از او این اقتدار شکسته میشود.

.موسوی تاکید کرد: وقتی قرار است زیر سایه ی یک سقف زندگی کنید باید کذشت داشته باشید و سازگاری کنید و به دنبال حقتان در زندگی مشترک نباشید؛ در مشکلاتی که پیش می آید یا بین خودتان حل کنید یا یک حکم «نفر سوم»که هر دو به او اعتماد دارید، بینتان قضاوت کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar