سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۹۰۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶- ۳۳: ۱۳
قطعا حفظ قرآن کریم علاوه بر علاقه فردی، نیاز به حمایت خانواده و ایجاد محیطی آرام و بدون دغدغه دارد تا حفّاظ بتوانند با تمرکز حداکثری آیات را حفظ و در خاطر خود ثبت و ضبط کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر موسسه جامعه‌القرآن شهرستان خدابنده گفت: برگزاری دوره‌های حفظ قرآن کریم در رده‌های سنی مختلف یکی از برنامه‌های مهمی است که در این موسسه مورد توجه قرار دارد.

 لیلا محمدی با اشاره به اینکه موسسه جامعه‌القرآن کریم شهرستان خدابنده از سال ۸۴ فعالیت خود را آغاز کرده، افزود: تاکنون ۳۸ حافظ کل قرآن کریم در این موسسه موفق به طی این دوره شده و توانسته‌اند حافظ کل آیات نورانی وحی شوند.

وی با اشاره به اینکه سه نفر از علاقه‌مندان به تازگی موفق به حفظ کل قرآن کریم شده‌اند، اظهارداشت: ماهرخ قاسمپور از شهر سجاس، سیده کبری موسوی همچنین سکینه قاسملو از قیدار سه بانوی بزرگسالی هستند که حداکثر در ۴ سال موفق به حفظ کل قرآن کریم شدند.

مدیر موسسه جامعه‌القرآن کریم شهرستان خدابنده تصریح کرد: قطعا حفظ قرآن کریم علاوه بر علاقه فردی، نیاز به حمایت خانواده و ایجاد محیطی آرام و بدون دغدغه دارد تا حفّاظ بتوانند با تمرکز حداکثری آیات را حفظ و در خاطر خود ثبت و ضبط کنند.

محمدی به نقش مهم همسران در بانوان متاهل اشاره کرد و گفت: معمولا خانواده‌ها نقش حمایتی خوبی از حافظان خردسال و نوجوان دارند، بانوان خانه‌دار با توجه به مسئولیت‌هایی که به عنوان یک همسر و مادر دارند با دغدغه بیشتری در دوره‌ها حاضر می‌شوند که اگر همراهی همسران در این زمینه دخیل باشد، قطعا بانوان علاقه‌مند می‌توانند به خوبی دوره آموزشی حفظ را با موفقیت پشت سر بگذارند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar