سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۹۰۷۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶- ۳۴: ۱۴
پدر شهید انقلاب بحرین:
پدر شهید انقلاب بحرین با اشاره به اینکه "سلب تابعیت" مردم بحرین حربه آل‌خلیفه برای مقابله با انقلاب است، گفت: ملت به خیابان‌ها آمده و خواستار رفتن نظام آل خلیفه هستند، این رژیم باید به اراده ملت بحرین احترام بگذارد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، پدر شهید محمود ابوتاکی در مراسم رونمایی از مستند "من هو الشهید التالی" با موضوع انقلاب به روایت شهدای بحرین که در پژوهشگاه باقرالعلوم مصلی قدس برگزار شد، با ادای احترام به شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: از حمایت همه جانبه جمهوری اسلامی از انقلاب بحرین تشکر می‌کنم و ملت بحرین قدردان این پشتیبانی است.

وی با بیان اینکه خون شهید ظلم را نابود می‌کند، بیان کرد: انقلاب ۱۴ فوریه بحرین انقلابی است که پس از سال‌ها ظلم‌های گوناگون آل‌خلیفه انجام شد و پس از ریخته‌شدن خون علی المشیمع و فاضل المتروک سرآغازی برای حرکت ملت بحرین در میدان لولوء بود.

پدر شهید انقلاب بحرین با اشاره به بیداری ملت بحرین گفت: ملت به خیابان‌ها آمدند و حرف خود را زدند و خواستار رفتن نظام آل‌خلیفه هستند و این رژیم باید به اراده ملت بحرین احترام بگذارد.

ابوتاکی، سلب تابعیت و زندانی‌کردن انقلابیون بحرینی را شیوه آل‌خلیفه برای مقابله با انقلاب بحرین دانست و عنوان کرد: وقتی نظام آل‌خلیفه نتوانست مقابل اراده ملت بحرین ایستادگی کند از نیرو‌های خارجی نظیر رژیم آل‌سعود استفاده کرد و به سلب تابیعت از مردم بحرین پرداخت و همچنین به مردم کشور‌های خارجی تابعیت بحرینی داد.

وی با بیان اینکه موضوعی که ما را با محور مقاومت متحد می‌کند "نه" به ظلم است، تصریح کرد: افتخار می‌کنم که پسرم در راه انقلاب بحرین به شهادت رسید و فرزند من یکی از فرزندان ملت بحرین است که برای رسیدن اهداف این ملت به پاخواست.

کارگردان مستند "من هو الشهید التالی": این مستند روایت صادقانه شهادت مظلومان ملت قهرمان بحرین است

امین بابازاده نیز اظهار داشت: شهید آوینی جمله‌ای دارد که می‌گوید خون، ضامن بقای همه انقلاب‌ها می‌شود و زندگی در راز خون معنا پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه خون شهیدی که به زمین می‌ریزد به همه حیات می‌دهد، بیان کرد: خونی که در رگ‌های ما وجود دارد زندگی ملکوتی ما را درست نمی‌کند و این خون شهید است که انقلاب را زنده نگه می‌دارد.

کارگردان مستند"من هو الشهید التالی" عنوان کرد: خون شهدای مبارز بحرینی سبب شده تا انقلاب بحرین ۷ سال زنده بماند و به راه خود ادامه دهد، ملت بحرین پای خون شهدا ایستاده است.

بابا زاده تصریح کرد: در بحرین هیچ کسی نگفته است که به خیابان‌ها بیایید بلکه شهید روی زمین افتاده است و سبب شده تا برای مطالبه خون آن شهید به خیابان‌ها بیایند و خون شهدا پایه‌های رژیم آل خلیفه را به لرزه در آورده است.

وی افزود: انقلاب بحرین را شهدا ادامه می‌دهند و این موضوع سبب شده تا برای من شهدا از انقلاب مهم‌تر باشند و در مستند "من هو الشهید التالی" به جایگاه شهدای بحرین در انقلاب این کشور اشاره کردم.

کارگردان مستند "من هو الشهید التالی" تداوم راه شهدا را وظیفه مهمی دانست و اظهار داشت: باید راه شهدا را زنده نگه داریم و نگذاریم که به فراموشی سپرده شوند.

بابا زاده با اشاره به اهداف ساخت مستند "من هو الشهید التالی" گفت: هدف اصلی من از ساخت این مستند راویت صادقانه شهادت مظلومان ملت مبارز و قهرمان بحرین است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar