سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۹۱۱۷۰
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶- ۴۳: ۱۴
سردار باقرزاده:
رزمنده و جانباز دفاع مقدس خطاب به مسئولان کشور گفت: شهدا درد دین و دنیای مردم را داشتند و برای بر طرف کردن آن از جان گذشتند و امروز اگر کسی درد داشته باشد تلاش می‌کند مشکلات رفع شود و کمکاری را بر گردن هم نمی‌گذارند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ سردار باقرزاده در آیین وداع مردم تربت جام با پیکر سه شهید گمنام که در هیئت رزمندگان اسلام برگزار شد، با اشاره به فاصله گرفتن از سبک زندگی شهدا گفت: اگر یک نگاه کنیم به شهدا می‌بینیم خیلی با آن‌ها فاصله داریم و ما روزی در کنار آن‌ها مدعی بودیم ولی امروز آن‌ها کجا هستند و ما کجا هستیم.

وی ادامه داد: سبک زندگی شهدا به دشمنان ما سیلی‌های بسیاری زده و دیدید که رهبر انقلاب گفتند ۲۲ بهمن دیدنی خواهد شد و مردم چگونه در میدان حاضر شدند این گوشه‌ای از تاثیر مردم نسبت به سیره شهیدان است.

وی افزود: مسئولان مردم را نمی‌شناسند و همچنین ملت از خدمتگزاران خود اطلاعی ندارند و اگر در جامعه‌ای ارکان مدیریتی آن و افراد از همدیگر آگاهی نداشته باشند چه کسی شناخت خواهد داشت.

رزمنده دفاع مقدس تصریح کرد: وقتی تاریخ را می‌خوانیم در آن مشاهده می‌کنیم عده‌ای کمی همیشه بر سر آرمان‌های خود مانده اند و بعد از گذشته زمان از معیار‌ها فاصله گرفتند.

باقرزاده بیان داشت: قرار بود در حال و هوای شهیدان باشیم؛ بسیجیان شب‌های عملیات یادشان هست که با شهدا عقد اخوت بستند که اگرشهید نشدند راه و آرمان آن‌ها ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به زندگی مظلومانه حضرت زهرا (س) یادآور شد: تاریخ گواهی می‌دهد امت رسول خدا(س) بعد رحلت پیامبر(ص) به گونه‌ای رفتار کردند که دختر مکرم ایشان برای دفاع از ولایت پشت درب منزل و فرزندش محسن را در راه امامش شهید می‌بیند و این فراموش در طول تاریخ بسیار بوده است.

جانباز دفاع مقدس خاطرنشان کرد: بی وفایی‌ها مردمان به جایی رسیده که سر امام حسین (ع) توسط مسلمانان جدا می‌شود این فراموشی‌ها غصه بزرگی است؛ امروز باید ببینیم که ما علمی را که از شهدا گرفتیم را بر دوش داریم یا به گوشه‌ای رها کرده ایم.

باقر زاده عنوان کرد: امروز مردم جهان راه زندگی با عزت را از شهدای ما گرفتند و متاسفانه جایگاه شهیدان برای ما روشن نیست و شاهد هستیم در بعضی شهر‌ها مزار شهدا رها و سرکشی از آن‌ها دیده نمی‌شود.

وی ادامه داد: مزار شهید وقتی که دفن شده نباید رها شود نیازمند رسیدگی است چگونه که ما به دنبال نو کردن خانه‌های دنیایی خود هستیم و از کسانی که عزت و امنیت را مدیون آن‌ها هستیم غافل شدیم.

رزمنده دفاع مقدس خطاب به مسئولین و مردم ابرازداشت: شهدا درد دین و دنیای مردم را داشتند و برای بر طرف کردن آن از جان گذشتند و امروز اگر کسی درد داشته باشد تلاش می‌کند مشکلات رفع شود و کمکاری را بر گردن هم نمی‌گذارند.

باقرزاده گفت: درد و مشکلات در راه مبارزه برای خدا همیشه هست اگر توانستیم از نان بگذریم می‌توانیم درگیر نام و عنوان نباشیم و آن زمان است که برای خدا از جان خواهیم گذشت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar