سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۹۱۲۳۰
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶- ۱۸: ۱۹
خبرهای بانکی پس از انتخاب ستاد اقامه نماز بانک ملی ایران به‌عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه از سوی ستاد اقامه نماز استان تهران، استاندار تهران نیز از این بانک تقدیر کرد.
 
 

 

به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، با توجه به جایگاه و اهمیت والای ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه اسلامی و تعامل ستاد اقامه نماز کشور با استانداری  تهران در بررسی و ارزیابی عملکرد ستاد اقامه نماز سازمان ها، نهادها و دستگاه ها، بانک ملی ایران از سوی استاندار تهران مورد تقدیر قرار گرفت. 
لازم به ذکر است، ستاد اقامه نماز بانک اخیرا به عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه انتخاب شد که تندیس و لوح تقدیر مربوطه را نیز دریافت کرد. 
این لوح به امضای محمدحسین مقیمی استاندار تهران و عضو ستاد اقامه نماز استان تهران رسیده و در آن، از تلاش بانک ملی ایران در جهت ترویج و توسعه فرهنگ نورانی اقامه نماز تقدیر شده است. 
ستاد اقامه نماز بانک ملی ایران طی هشت سال اخیر به جهت پیشرفت در ترویج فرهنگ اقامه نماز و برنامه ریزی، پیگیری و نظارت بر نمازخانه های تحت پوشش در استان ها و برنامه ریزی های انجام شده، علاوه بر اینکه هر سال شایسته تقدیر معرفی شده، برای دومین بار به عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه انتخاب شده است

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar