سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۹۱۴۱۷
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۶- ۱۸: ۱۶
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد:
به منظور محرورمیت زدایی و به همت گروه جهادی شهید ساعتیان از پایگاه شهید غفاری ناحیه روح الله یزد؛ یک باب منزل برای یک خانواده محروم ساخته شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ سرهنگ حسین زارع کمالی در مصاحبه با خبرگزاری بسیج یزد گفت:به حول و قوه الهی بسیج؛ پیشتاز عرصه کمک به محرومین است متأسفانه بعضی از افراد بی بصیرت این تفکر را در کشور القا می‌کردند که بعد از اتمام جنگ دیگر نیازی به حضور بسیج نیست در صورتیکه الان بسیج در تمامی عرصه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و ... حضور فعال دارد و کمک کار دولت است. وی در ادامه افزود:یکی از عرصه‌هایی که بسیج در آن با قوت و قدرت تمام در آن حضور دارد، عرصة محرومیت زدایی است چرا که نباید از قشر محروم جامعه غافل و به آن‌ها بی توجهی نمود. انقلاب اسلامی به خاطر این بوجود آمد، چون در زمان طاغوت بی عدالتی بود و به محرومین توجهی نمی‌شد، ولی به حمد الله به برکت انقلاب اسلامی گام‌های مثبت و ارزشمندی در جهت محرومیت زدایی برداشته شده است که البته نیاز به کار و فعالیت بیشتری در این زمینه است..
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar