سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۹۱۸۸۴
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۶- ۰۰: ۱۹
شهردار منطقه 3 زنجان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، شهردار منطقه 3 زنجان گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان در آستانه سال نو ساعت کاری شهرداری منطقه 3 افزایش یافته است.

والی زاده با اشاره به اینکه طبق زمان‌بندی کاری هر سال در اسفندماه تعداد مراجعات به شهرداری زنجان افزایش پیدا می‌کند، افزود: از همین رو و با توجه به نزدیک شدن به اتمام زمان برخورداری شهروندان از تخفیفات  درصدی عوارض، ساعات کاری این منطقه افزایش یافته است.

وی با اشاره به استقبال شهروندان از ارائه تخفیفات درصدی عوارض و افزایش ساعات کاری کارکنان، اظهار داشت: شهروندانی که تاکنون موفق به استفاده از تخفیفات عوارض نشده‌اند تا پایان اسفند ماه‌ می‌تواند برای بهره مندی از امتیازات مذکور به شهرداری منطقه 3 مراجعه کنند

شهردار منطقه 3 زنجان با بیان اینکه یکی از اهداف این طرح ارائه خدمات بهتر به شهروندان است، تصریح کرد: به منظور تكريم ارباب رجوع، ساعات کاری این منطقه تا ساعت 16 افزایش یافته و پرسنل سخت كوش شهرداری منطقه 3 با همت و تلاشي مضاعف آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar