سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۹۱۸۹۰
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۶- ۲۹: ۱۹
استاندار زنجان:
تمرکز دولت بر توسعه واحدهای تولیدی است و در این زمینه هدف گذاری کشور، بر ایجاد اشتغال با توسعه حوزه تولید در بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی و خدمات است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، استاندار زنجان با اشاره به اینکه سهم ایجاد اشتغال استان در حوزه IT و ICT حدود ۷۵۰ نفرمی باشد گفت: برای بیش از ۸۸۰ نفر در این حوزه، ایجاد اشتغال صورت گرفته است

 اسدالله درویش امیری افزود: تلاش همه مسئولین، ایجاد اشتغال برای جوانان در حوزه‌های مختلف و هدف اصلی مدیران، توسعه و پیشرفت استان و کمک به حوزه اقتصاد، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران است.

وی اظهار داشت:  تمرکز دولت بر توسعه واحدهای تولیدی است و در این زمینه هدف گذاری کشور، بر ایجاد اشتغال با توسعه حوزه تولید در بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی و خدمات است.

استاندار زنجان تصریح کرد: راه اندازی مجدد ۱۰ واحد تولیدی که درگذشته تعطیل‌شده بود و عدم تعطیلی واحدهای تولیدی استان در سال جاری، حاصل مجموعه تلاش‌هایی است که در این خصوص صورت گرفته است.

اسدالله درویش امیری افزود: گزارش‌های اخذشده دستگاه‌های اجرایی در خصوص اقدامات صورت گرفته در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، باید توسط استانداری و دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مورد ارزیابی و پذیرش قرار گیرد.

وی با بیان اینکه طبق آمارهای موجود، حدود ۱۵۰ هزار نفر از مردم استان زنجان  دارای بیش از یک دفترچه درمانی هستند، ادامه داد: سیستم دولت الکترونیک می‌تواند چند بیمه‌ای‌ها را به راحتی مشخص کند.

وی با تاکید بر اینکه وضعیت چند بیمه‌ای‌ها باید تا پایان سال مشخص شود، افزود: در راستای طرح هم پوشانی، باید نسبت به شناسایی و حذف دفترچه‌های بیمه‌ای مازاد، اقدام شود تا از تحمیل هزینه‌های اضافی به دولت، جلوگیری گردد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز باید تا پایان سال جاری، نسبت به تعیین تکلیف این موضوع اقدام کند.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar