سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۹۱۹۲۶
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۶- ۲۵: ۲۲
سردار سنایی راد :
خبرگزاری بسیج: معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به داستان گرسنگی گنجشک و اشک عقاب گفت: اشک آمریکا برای ملت سایر کشورها از سر دلسوزی نیست بلکه به خاطر تامین منافع خود است.

به گزارش خبرنگار استان تهران خبرگزاری بسیج؛ سردار سنایی راد معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ماجرای گرسنگی گنجشک و اشک عقاب گفت: در یک روز زمستانی سرد چادر سفید برف روی زمین گسترده و سرمای شدیدی در جنگل حاکم شده بود، جوجه گنجشک در لانه از گرسنگی جیغ می زد و به مادر خود می گفت برو برایم غذا بیاور.

 اما بالای سر آنها عقابی به دنبال لقمه غذایی پرواز می کرد و از فرط سرما چشمانش پر از اشک شده بود؛ جوجه به مادرش گفت: ببین مادر! عقاب هم از گرسنگی من غمگین شده است و گریه می کند، گنجشک مادر به فرزندش گفت: صبر پیشه کن عزیزم، بگذار عقاب از آسمان برود، برایت غذا می آورم. چشمان اشک آلود عقاب از سر گرسنگی است نه از مهربانی و دلسوزی. سردار سنایی راد از این داستان نتیجه گیری کرد: باید مراقب پرواز آمریکا بر بالای سرخودمان باشیم که این حضور بی دلیل نیست. وقتی که آمریکا بر سر ماجراهای داخلی کشور دم از حقوق بشر می زند به دنبال منافع خود است و دلش برای ما نمی سوزد.   

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar