سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۹۲۲۰۴
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۶- ۱۹: ۱۰
جانشین فرمانده سپاه الغدیر:
جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در جمع دانشجویان با تأکید بر اینکه برای حل مشکلات کشور باید همچون سال‌های پرافتخار دفاع مقدس مدل‌های کارآمد انقلابی ارائه شود، تصریح کرد: دانشجویان در این راستا نقشی اساسی و مسئولیتی سنگین بر عهده‌دارند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، رضا پورشمسی در نشستی با حضور جمعی از دانشجویان بسیجی در محل سالن شهید علیزاده دانشکده پیراپزشکی یزد با یادآوری حجم بالای دشمنی و فتنه‌انگیزی‌های علیه نظام انقلاب اسلامی در طول این سال‌ها خاطرنشان کرد: بعد از ناکامی دشمنان در عرصه جنگ سخت، دشمنان به‌طورجدی به جنگ نرم ورود کردند.
جانشین فرمانده سپاه الغدیر با تأکید بر اینکه این موضوع همواره موردتوجه رهبری قرار داشت و ایشان با عناوینی همچون شبیه خون فرهنگی، ناتوی فرهنگی و... نسبت به اقدامات دشمنان هشدار دادند، افزود: این هشدار‌ها آن‌طور که بایدوشاید موردتوجه قرار نگرفت.

وی بابیان اینکه رهبری در سال ۸۲ نیز نسبت به تلاش دشمنان برای نفوذ در ارکان نظام هشدار دادند و تأکید کردند دشمنان درصدد نفوذ در نظام هستند، یادآور شد: ایشان در دیدار ۱۹ دی‌ماه امسال با مردم قم، فرمودند: دشمن در ارکان نظام نفوذ کرده است.

پورشمسی با اشاره به هجمه همه‌جانبه دشمنان علیه انقلاب و کشور، اظهار داشت: امروز نزدیک به ۳۰۰ اندیشکده یهودی در خصوص شیعه شناسی و ایران‌شناسی در حال فعالیت هستند.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر بابیان برخی معضلات فرهنگی موجود و اقدامات دشمن در راستای ناکارآمد نشان دادن نظام و ناامید کردن مردم از انقلاب اسلامی و نظام، تصریح کرد: دراین‌بین دانشجویان بسیجی به‌عنوان قشر پیشرو و تأثیرگذار جامعه، وظیفه سنگین و مسئولیتی مهم در پیشبرد اهداف و آرمان‌های انقلاب و خنثی کردن دشمنی‌های استکبار و تبدیل آن‌ها به فرصت بر عهده دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بابیان اینکه برای حل معضلات و مشکلات گوناگون امروز کشور در عرصه‌های گوناگون اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی باید مدل انقلابی ارائه کرد، بیان داشت: همچون سال‌های پرافتخار هشت سال دفاع مقدس تحقق اهداف و حل معضلات در گرو اجرای شیوه‌ها و مدل‌های انقلابی و فعالیت با عزم و روحیه جهادی است.

پور شمسی در این راستا اضافه کرد: ارائه مدل‌های مطلوب انقلابی نیز باید موردتوجه دانشجویان بسیجی قرار بگیرد و این قشر باید در این مهم نیز پیشگام باشد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar