سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۹۲۳۲۲
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۶- ۲۰: ۲۳
به همت بسیج رسانه
برگزاری نخستین دوره آموزش خبرنگاری در شاهرود به همت بسیج رسانه استان سمنان و این شهرستان آغاز شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، عصر امروز نخستین دوره آموزش خبرنگاری در شاهرود با حضور اساتیدی از صدا و سیمای سمنان آغاز شد.
در این دوره شرکت‌کنندگان با ارتباط رسانه‌ای، سواد رسانه‌ای و خبرنویسی آشنا می‌شوند و خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شاهرود و خبرنگاران بسیجی در آن حضور دارند.
مدیر باشگاه خبرنگاران جوان استان سمنان و استاد دانشگاه در آغاز این دوره با بیان اینکه این دوره به همت بسیج رسانه استان و شهرستان شاهرود برگزار شده است، بیان کرد: در پایان مدرک پایان دوره به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود.
مهدی عرب‌عامری افزود: این کلاس در راستای برنامه‌های بسیج رسانه استان سمنان و در جهت ارائه خدمت به اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار شده و برنامه‌های متنوع و مختلفی در آینده اجرا می‌شود.
وی با اشاره به موضوع ارتباط و رسانه به تعریف ارتباط پرداخت و گفت: عمل انتقال پیام از فرستنده به گیرنده مشروط بر اینکه همان معنای موردنظر فرستنده در گیرنده متجلی شود، ارتباط نامیده می‌شود.
مدیر باشگاه خبرنگاران جوان استان سمنان با بیان اینکه برای برقراری ارتباط از نماد یا طرف استفاده می‌کنیم، افزود: دو نماد کلامی و غیرکلامی برای ارتباط وجود دارد و برای برقراری ارتباط خوب دیدن و خوب شنیدن اهمیت دارد.
عرب‌عامری خاطرنشان کرد: ما ارتباط برقرار می‌کنیم تا پیامی را منتقل کنیم که تأثیرگذار باشد و خبر یک حق اجتماعی است؛ نه یک کالای تجاری و خبرنگار مدافع حقوق مردم و مدعی‌العموم است.
وی تصریح کرد: باید تعادل با توجه به مخاطب در خبر حفظ شود و جذب اعتماد و خواسته‌های مخاطب باید در اخبار موردتوجه قرار گیرد.
این دوره آموزشی در پنج روز برگزار و در پایان گواهی‌نامه طی دوره به شرکت‌کنندگان اهدا می‌شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar