سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۹۳۱۲۳
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۶- ۵۰: ۰۶
نخبه بسیجی در گفتگو با «بسیج»:
بلوکی گفت: به دلیل اینکه در بخش خصوصی، چون صاحبان مجموعه از کارکنان بازدهی بیشتری می‌گیرند و دیگر از حقوق‌های آن چنانی و به قول معروف نجومی خبری نخواهد بود، آقایان نمی‌گذارند که قانون اجرا شود.

محسن بلوکی نخبه بسیجی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج درباره موانع واگذاری بخش دولتی به بخش خصوصی گفت: بخش‌هایی که باید خصوصی سازی شود طبق اصل ۴۴ قانون اساسی کارخانه‌ها و نهاد‌هایی هستند که با تبدیل آن به بخش خصوصی راندمان بیشتری از مجموعه گرفته می‌شود. یکی از موانع‌ موجود که مشکل ساز شد، برخی از مدیران بودند که مزایای و امکانات دولتی خاصی که می‌گرفتند و نمونه آن هم با فیش‌های نجومی آشکار شد، نمی‌توان اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی صورت داد.

وی افزود: به دلیل اینکه در بخش خصوصی، چون صاحبان مجموعه از کارکنان بازدهی بیشتری می‌گیرند و دیگر از حقوق‌های آن چنانی و به قول معروف نجومی خبری نخواهد بود، آقایان نمی‌گذارند که قانون اجرا شود.

بلوکی تصریح کرد: از دیگر موانعی که می‌شود به آن اشاره کرد، تحریم ایران که با نام تحریم‌های کمرشکن یاد شده اند و از دیگر موانع اجرایی شدن قانون خصوصی می‌توان تلقی کرد. این تحریم‌ها دولت را در بخش‌هایی محدود می‌کند. همچنین قاچاق از دیگر معضلات کشور است که اتفاقا تاثیر مستقیمی بر خصوصی سازی دارد چراکه با جنس قاچاق شرکت‌های خصوصی هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ برند بودن، توانایی رقابت ندارند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar