سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۹۶۷۴۰
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۸
آیت الله کعبی در گفتگو با «بسیج»:
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: بعد دیگر اخلاص است که اگر کسی بتواند عبادات و اعمال خود را مخلصانه به خدا تقدیم کند خداوند هم بهترین مصلحت ها و منفعت ها را به او می دهد.

آیت الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: در مورد حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) باید گفت که شخصیت ایشان چند بعد دارد که باید به آنها پرداخته شود.

وی افزود: یک بعد شخصیت ایشان بعد و حقیقت نورانی و غیبی آن حضرت است که از این لحاظ پرتوی از نور خداست و با مقیاس های مادی قبال قیاس نیست و عقل انسانها هم نمی تواند ابعاد وجودی و معنوی حضرت زهرا (س) را دریابد.

وی افزود: بعد دیگر شخصیت ایشان بعد بشری و مادی است که از این لحاظ می تواند الگو باشد و نه تنها الگو برای زنان و مادران و دختران و بانوان است بلکه الگو برای مردان هم هست و ایاشن آنقدر به عبادت و بندگی خدا می پرداختند که پاهای ایشان ورم می کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در مورد دعا حضرت زهرا (س) اهل دعا کردن بود و همواره برای مسلمانان و مومنین و مومنات بیشتر از خود دعا می کرد و همیشه می فرمودن که اول باید برای همسایه دعا کرد بعد برای خود.

آیت الله کعبی اظهار داشت: بعد دیگر اخلاص است که اگر کسی بتواند عبادات و اعمال خود را مخلصانه به خدا تقدیم کند خداوند هم بهترین مصلحت ها و منفعت ها را به او می دهد.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar