سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۹۷۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶- ۳۸: ۰۸
مسئول قرارگاه راهیان نور دانشجویی استان:
رئیس دانشگاه محقق استان اردبیل با اشاره به اینکه راهیان نور یک فناوری است و باید در بین دانشجویان ترویج یابد افزود: باتوجه به اینکه نسل جدید جامعه در دوران هشت سال دفاع مقدس نبودند لذا حضور آنان در مناطق عملیاتی جنوب کشور بهترین فرصت است.

اهیان نور یک فناوری است و باید در بین دانشجویان ترویج یابد

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، ویژه برنامه میلاد با سعادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) در اردوگاه راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب کشور با حضور مسئولان استانی و دانشجویان دختر دانشگا‌های استان اردبیل در اهواز برگزارشد.

گودرز صادقی مسئول قرارگاه راهیان نور دانشجویی استان و رئیس دانشگاه محقق استان اردبیل با اشاره به اینکه راهیان نور یک فناوری است و باید در بین دانشجویان ترویج یابد افزود: باتوجه به اینکه نسل جدید جامعه در دوران هشت سال دفاع مقدس نبودند لذا حضور آنان در مناطق عملیاتی جنوب کشور بهترین فرصت است تا از یادمان‌ها و مناطق عملیات‌های دوران هشت سال دفاع مقدس بازدید و از نزدیک با دستاورد‌های دفاع مقدس آشنا شوند.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه دانشگاه‌های استان اردبیل و سازمان بسیج دانشجویی استان در طی چندسال گذشته بهترین عملکرد را در امر حرکت کاروان‌های راهیان نور در سطح کشور داشته است افزود: این نشانگر این است که مسئولان دانشگاه‌های استان و دانشجویان رغبت زیادی جهت حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور داشته باشند.

وی از استقبال خوب دانشجویان دانشگاه‌های استان اردبیل به این حرکت فرهنگی و بصیرتی کشور خبرداد و افزود: با توجه به کمبود بودجه و اعتبارات دانشگاه‌ها در این امر تصمیم بر این شد که دانشجویانی که به مناطق عملیاتی جنوب کشور تاکنون اعزام نشده اند در اولویت این کار فرهنگی و اعزام به مناطق عملیاتی جنوب کشور باشند.

تجلیل از نفرات برتر مسابقه فرهنگی راهیان نور دانشجویی، اهداء کمک هزینه کربلا و مشهد مقدس به قید قرعه کشی و مولود خوانی در وصف حضرت فاطمه زهرا (س) از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: