سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۹۷۸۵۹
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۶- ۵۶: ۰۹
سردار ادیبی عنوان کرد؛
دبیر ستاد مرکزی راهیان نور گفت: در سال گذشته آمار زائران راهیان نور 10 درصد افزایش یافته است و سامانه جامع آماری در منطقه عملیاتی نسبت به سال گذشته سیر صعودی را نشان می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار سرتیپ دوم پاسدار «نادر ادیبی» دبیر ستاد مرکزی راهیان نور ر نشست سیاست گذاری راهیان نور اظهار داشت: در سال گذشته آمار زائران راهیان نور 10 درصد افزایش یافته است. سامانه جامع آماری در منطقه عملیاتی نسبت به سال گذشته سیر صعودی را نشان می‌دهد. در ایام اوج سفر‌های راهیان نور 84 درصد به صورت کاروانی در مناطق عملیاتی حضور پیدا کردند و 46 درصد خودرو‌های شخصی از مناطق عملیاتی بازدید کردند.

وی گفت: بیش از 70 درصد زائران راهیان نور در سنین 15 تا 30 سال هستند که 70 درصد زائران دارای مدرک دانشگاهی و حوزوی بوده و مهمانان خارجی و غیر ایرانی از 53 کشور جهان در راهیان نور شرکت کردند.

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور ادامه داد: 90 درصد زائران از روایت راویان و عملکرد خادمین شهدا اعلام رضایتمندی کردند؛ 80 درصد زائران درخواست داشتند که در کسوت خادمی شهدا در مناطق عملیاتی فعالیت کنند. 60 درصد زائران نیز اقلام فرهنگی ارائه شده در مناطق عملیاتی را مناسب ارزیابی کردند.

وی با بیان اینکه شورای سیاست گذاری راهیان نور موجب وحدت و همدلی جهت بسترسازی حضور مردم در مناطق عملیاتی خواهد شد، اظهار داشت: از فرصت‌های نشست سیاست گذاری راهیان نور حضور نماینده تام الاختیار رئیس جمهور و سایر دستگاه‌ها و تقسیم کار بین دستگاه‌های کشوری و سازمان‌های نیرو‌های مسلح در خصوص راهیان نور است.

سردار ادیبی گفت: تاثیرگذاری در فضای عمومی کشور و تربیت سرمایه انسانی متناسب با نیاز‌های کشور از موضوعاتی است که به شدت در راهیان نور پیگیری می‌شود تا فضا برای تربیت جوانان فراهم شود و همچنین نهادینه کردن تفکر بسیجی در ابعاد مختلف و استمرار روحیه جهادی در جامعه یکی دیگر از موضوعات مهمی است که در راهیان نور دنبال می‌شود.

 

منبع: دفاع پرس

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar