سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۹۸۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶- ۴۵: ۰۷
واکنش ذوالنور به تعرض فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن در گفت‌وگو با «بسیج»:
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دستگاه دیپلماسی ما باید اقدام جدی را دراین خصوص معمول و محقق کند و ازآن طرف انگلیس باید هزینه این خیانت خود را پرداخت کند و پاسخگو باشد و رسما از دولت و ملت ایران عذرخواهی کند.

حجت الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج در واکنش به حمله فرقه شیرازی‎ به سفارت ایران در لندن تصریح کرد: فرقه شیرازی مصداق روشن شیعه انگلیسی است، لذا از ابتدا و دراین مدت چندسال نیز با حمایت انگلیسی‎ها و کاملا با اشاره و نفع آنها کار می‎کردند و قطعا این کار جدیدشان نیز بدون حمایت و بدون برنامه‎ریزی انگلیس نبوده است.

نماینده مردم قم تاکید کرد: بنابراین دستگاه دیپلماسی ما باید به صورت سریع و جدی برخورد کند و دادگاه ویژه روحانیت و دستگاه قضایی ما نیز در داخل باید به صورت قاطع با فرقه شیرازی برخورد کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه این مطلب خاطرنشان کرد: از آن طرف انگلیس باید هزینه این خیانت خود را پرداخت کند و باید پاسخگو باشد و رسما از دولت و ملت ایران عذرخواهی کند و اگر چنین کاری نکند و بنا باشد مکان‎های دیپلماتیکی که مصونیت دارند و آن دولت باید در بحث امنیت آنها پاسخگو باشد طبیعتا آنوقت در دنیا ممکن است همین تعرض نسبت به دیگران نیز تکرار شود، بنابراین دستگاه دیپلماسی ما باید اقدام جدی را در این خصوص معمول و محقق کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar