سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۹۸۷۷۹
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶- ۵۷: ۱۲
مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان:
مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان گفت: تعداد هزار و ۸۰۰ نفر از دانشجویان تمامی دانشگاه‌های استان در قالب ۵ کاروان ۲ کاروان برادر، ۳ کاروان خواهر به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در استان خوزستان اعزام شدند.
سرهنگ محمدی مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج از لرستان در خصوص اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس، برگ زرینی در تاریخ این سرزمین کهن و مردم مسلمان انقلابی است ورهبرومولایمان مقام معظم رهبری نیز گرامیداشت یادوخاطره این حماسه‌ها و فداکاری‌ها و همچنین جلوگیری از به فراموشی سپرده شدن رشادت‌های هشت سال دفاع مقدس را کمتر از شهادت نمی‌دانند.
وی عنوان کرد: قرارگاه شهید علم الهدی دانشجویی استان لرستان با اهداف تحکیم هویت ملی و دینی و تقویت روحیه خودباوری و گسترش فرهنگ ایثار، جهاد، شهادت، مقاومت و معرفی شهدا به‌عنوان الگوی ماندگار و معرفی آنان به قشر نخبه دانشجو هستند.

مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان تصریح کرد: دانشجویان از یادمان‌های عملیات والفجر ۸، نهر خین، شلمچه، طلاییه، هویزه، فکه و معراج شهدای اهواز بازدید و زیارت به عمل آوردند.
وی گفت: درکناردانشجویان عزیز روحانیون و راویان توانمند نیز حضورداشته و دانشجویان از برنامه‌های متعدد و متنوع فرهنگی و معنوی استفاده کردند.
سرهنگ محمدی عنوان کرد: تعداد هزار و ۸۰۰ نفر از دانشجویان تمامی دانشگاه‌های استان در قالب ۵ کاروان ۲ کاروان برادر، ۳ کاروان خواهر به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در استان خوزستان اعزام شدند.
انتهای پیام/
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: