سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۰۰۵۲۷
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۶- ۱۸: ۰۰
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ری:
خبرگزاری بسیج: مراکز خیریه و سازمان های مردم نهاد در سال های اخیر هر یک بر مبنای ظرفیت ها، امکانات و مجموعه توانمندیهایی که دارند در راستای سیاست های کلان سازمان بهزیستی مبنی بر تصدیگری مراکز تحت پوشش توانسته اند به موفقیت های چشمگیری دست یابند.

به گزارش خبرنگار استان تهران خبرگزاری بسیج؛ مینا رجایی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان ری با بیان این مطلب در حاشیه بازدید دکتر محسن اسماعیلی، نماینده استان تهران در مجلس خبرگان رهبری و عضو حقوقدان شورای نگهبان از موسسه حمایتی و شبانه روزی خیریه نرجس، گفت: هر یک از تشکل ها و سازمان های مردم نهاد که عهده دار اداره مراکز شبانه روزی بویژه مراکز شبه خانواده شده اند به رغم پذیرش سختی راه، بسیار مسئولانه به تعهدات خود عمل کرده اند و باید پذیرفت امروز هر کدام به عنوان ستونهای سازمان در اقصی نقاط کشور از جمله در شهرستان ری ایفای نقش می کنند.

وی افزود: آنچه عزیزان دست اندر کار امروز باید به عنوان یک واقعیت بپذیرند این است که حمایت از مراکز خیریه و پشتیبانی از سازمان های مردم نهاد که مسئولیت مراکز مختلف تحت پوشش از جمله مراکز شبه خانواده را پذیرا شدند، می تواند ما را در جهت نیل به اهداف بلند انسانی کمک شایان توجهی نماید.

رجایی اظهار داشت: ما امروز مفتخریم که در راستای واگذاری ماموریت به بخش خصوصی ( مراکز شبه خانواده) توانسته ایم گام موثری در راستای سیاست ها، اهداف و آرمان های سازمان برداریم که نوعی تحقق فرامین امام راحل و مقام معظم رهبری در جهت حمایت و پشتیبانی بی دریغ به اقشار آسیب پذیر جامعه است.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar