سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۰۱۱۸۰
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶- ۱۶: ۱۶
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان گفت: درمجموع اکنون ۴۰۰ سمن در استان لرستان در حوزه‌های مختلف فعال بوده و علاوه بر کمیت در بخش کیفیت نیز رشد خوبی حاصل‌شده است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، حبیب‌الله خجسته پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان در جلسه مدیران انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد اظهار داشت: در سال ۱۳۹۲ تعداد ۳۰۵ سمن مجوز فعالیت داشت که طی شهریور امسال به ۳۴۰ سمن رسیدند و در مدت‌زمانی که از حضور استانداری فعلی می‌گذرد تعداد سمن‌های در فرمانداری‌ها از ۱۰۸ سمن به ۱۳۴ سمن رسیده است.

خجسته پور گفت: درمجموع اکنون ۴۰۰ سمن در استان لرستان در حوزه‌های مختلف فعال بوده و علاوه بر کمیت در بخش کیفیت نیز رشد خوبی حاصل‌شده است.

وی یادآور شد: با تصویب لایحه جدید، وزارت کشور مرجع صدور مجوز برای انجمن‌های مردم‌نهاد است و با توجه به زمینه فعالیت هر انجمن دستگاه‌های مرتبط اعم از بهزیستی، محیط‌زیست، نیروی انتظامی و... برحسب تخصص فعالیت، مرجع صدور استعلام تخصصی هستند.
انتهای پیام/
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: