سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۰۱۵۴۶
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۷- ۳۳: ۰۸
مسئول راهیان نور قم:
مسئول اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در اسفندماه سال جاری و فروردین ماه سال آینده 10 هزار تن از زائران قمی در قالب کاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی جنوب کشور حضور می یابند.
10 هزار زائر قمی از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می کنند
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، سرهنگ پاسدار ابوالفضل قدیری بیان کرد: در سال جاری تاکنون ۱۰ هزار تن از مردم قم در قالب کاروان‌های راهیان نور عمومی و دانش آموزی به مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور اعزام شدند.
وی بیان کرد: اکنون اعزام کاروان‌های راهیان نور عمومی در جریان است که تا نهم فرودین ماه سال آینده ادامه خواهد یافت و کاروان‌ها تا ۱۲ فروردین در مناطق عملیاتی حضور خواهند داشت.
وی ادامه داد: همچنین در قالب اعزام‌های عمومی، ۱۵۰ تن با خودروی شخصی برای حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور ثبت نام کرده اند که این کاروان‌ها در چهار مرحله اعزام می‌شوند.
قدیری گفت: در قالب طرح شهید صادقی، خانواده‌های قمی علاقه‌مند به حضور در مناطق عملیاتی با خودرو‌های شخصی خود در این یادمان‌ها حاضر می‌شوند و می‌توانند از ظرفیت اسکان و سایر امکانات درنظر گرفته شده در این مناطق استفاده کنند.
وی افزود: نخستین مرحله از این اعزام‌ها امروز ۲۷ اسفندماه طی آیینی با حضور مسئولان استانی، در جوار گلزار شهدای امامزاده علی بن جعفر (ع) انجام شد و سایر اعزام‌ها نیز در تاریخ ۲۹ اسفندماه جاری و همچنین روز‌های دوم و چهارم فروردین ماه سال آینده انجام می‌شود.
وی ادامه داد: با توجه به پیش بینی‌های صورت گرفته، این طرح در سال‌های آینده با ایجاد زیرساخت‌های لازم و گسترش خدمات حوزه اسکان، تقویت خواهد شد تا شهروندان بیشتری بتوانند با خودرو شخصی خود و به صورت خانوادگی در مناطق عملیاتی جنوب کشور حضور یابند.
مسئول اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) استان قم گفت: هزینه پیش بینی شده برای چهار روز اقامت، حمل و نقل، پذیرایی و بسته‌های فرهنگی، در جریان برگزاری اردو‌های راهیان نور به ازای هر تن ۲ میلیون ریال است که بیشتر این رقم توسط ستاد راهیان نور استان تامین می‌شود، زائران شهری تنها ۸۰۰ هزار ریال و زائرانی که از روستا‌ها برای حضور در اردو‌های راهیان نور ثبت نام می‌کنند تنها ۵۰۰ هزار ریال پرداخت می‌کنند.
وی ادامه داد: برای کاروان‌های راهیان نور اعزام شده از استان قم برنامه‌های متنوعی از جمله برگزاری مراسم رزمایش، بازدید از نمایشگاه دستاورد‌های دفاعی کشور و حضور در مناطق و یادمان‌های عملیاتی دفاع مقدس پیش بینی شده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar