سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۰۱۵۹۰
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۶- ۴۵: ۲۲
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد :
در روز های پایانی سال 96 ؛ دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد اقدام به قدردانی از مسئولین شعب و رابطین نمایندگی در حوزه های مقاومت ناحیه با حضور مسئول و معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر نمود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ حجت السلام شیخ زاده در مصاحبه با خبرگزاری بسیج یزد گفت: اگر بخواهیم مفهوم بسیج و بسیجی را در ادبیات انقلاب اسلامی جستجو کنیم، چاره‌ای جز بیان مراد حضرت امام (ره) از بسیج و بسیجی نداریم. در اندیشه امام (ره) بسیج نهادی است اجتماعی با ابعاد متعدد. در این نگرش بسیج دیگر صرفاً سازمانی نظامی نیست که فقط در زمان جنگ و برای دفاع در مقابل دشمن شکل گرفته باشد، بلکه نهادی است وسیع و پاسخگوی نیاز‌های اساسی  و حیاتی جامعه و با اجزای دیگر نظام، چنان هماهنگی و پیوند دارد که انفصال آن جز با انحلال جامعه اسلامی متصور نیست. بسیج در صورتی می‌تواند نهادی جامع و شامل جهات متعدد و پایدار شناخته شود که نیاز‌های دایمی و باور‌ها و ارزش‌های فرهنگی پدید آورنده آن به روشنی تعریف شوند، این نیاز‌ها ممکن است اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و یا نظامی باشند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar