سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۰۵۹۳۹
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷- ۳۴: ۰۸
کارشناس فضای مجازی در گفت‌و گو با «بسیج»:
منتظر القائم گفت: متاسفانه رها بودن فضای مجازی و مدیریت آن به شکلی که حقوق عمومی و خصوصی غیرقابل حفاظت باشد، امروزه فقط در کشور ایران اتفاق افتاده است.
ابوذر منتظر القائم کارشناس فضای مجازی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج پیرامون فرموده رهبری با این مضمون که تعرض به حریم مردم در پیام رسان‌های داخلی حرام شرعی است گفت: فرمایشات رهبری یادآوری سخن قبلی خود با این موضوع بود، که سایر ارتباطات خصوصی مردم بایستی محفوظ بماند، و نیز نوعی یادآوری برای افرادی است که ملت ایران را از تعرض به حریم خصوصی خود توسط حاکمیت ترسانده بودند.

وی بیان کرد: در ساختارهای قانونی کشور نیز در حفاظت از اصل 25 قانون اساسی، تمامی تمهیدات لازم از قبل برنامه ریزی شده است.

منتظر القائم عنوان کرد: هر کشوری فضای مجازی را به شکلی مدیریت می‌کند که سیاست‌ها، قوانین و مصالح خود زیر پاگذاشته نشود، و نیز حقوق مردم قابل استیفا باشد.

وی تصریح کرد: متاسفانه رها بودن فضای مجازی و مدیریت آن به شکلی که حقوق عمومی و خصوصی غیرقابل حفاظت باشد، امروزه فقط در کشور ایران اتفاق افتاده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar