سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۰۶۰۶۲
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷- ۵۱: ۱۸
روستای استیلی زادگاه پدری حمید استیلی بازیکن سابق تیم ملی، مستعدان و علاقمندان زیادی در رشته فوتبال دارد و این بازیکن اخلاقی کشورمان قول داده که از فوتبال دوستان این روستا حمایت کند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، گل به یادمانی حمید استیلی در جام جهانی 1998 به آمریکا هنوز در خاطره مردم باقی مانده است، گلی که به گل قرن شهرت دارد و یکی از به یادماندنی ترین خاطرات ایرانیان و فوتبال دوستان محسوب می شود. حمید استیلی، اصالتا اهل روستای استیلی در شهرستان سراب است و امسال برای نخستین بار، به روستای استیلی سفر خواهد کرد تا از نزدیک با روستای پدرش اش بیشتر آشنا شود.

قول حمید استیلی برای حمایت از ورزشکاران روستای استیلی/زننده گل قرن برای نخستین بار به روستای پدری اش سفر خواهد کرد
سال ۹۶ سالی ویژه برای اهالی روستای استیلی مقیم تهران بود، چرا که در شب عاشورا برای نخستین بار با حمید استیلی دیدار نمودند و حمید استیلی در این دیدار، قول داد که به روستای استیلی سفر کند و حتی حاضر است که از ورزشکاران و فوتبال دوستان این روستا حمایت کند.

قول حمید استیلی برای حمایت از ورزشکاران روستای استیلی/زننده گل قرن برای نخستین بار به روستای پدری اش سفر خواهد کرد
مستعدان و علاقمندان زیادی در روستای استیلی وجود دارد که به دلیل نداشتن حامی و پشتوانه مالی،هدر می رود و از طرفی دیگر، اسطوره فوتبال کشورمان یعنی حمید استیلی بهترین پتانسیل برای اهالی این روستاست تا بتوانند استعدادهای بالقوه خود را به مرحله شکوفایی برسانند.


آرزو دارم که یک فوتبالیست حرفه ای شوم
عشق و علاقه رضا مهدی نسب از همشهریان حمید استیلی به فوتبال بی حد و اندازه است و وی دوست دارد که روزی در تیم های بزرگی همچون تراکتور سازی تبریز در لیگ برتر بازی کند اما نیاز به حمایت اسطوره هایی همچون حمید استیلی دارد.


وی از اهالی روستای استیلی در شهرستان سراب است و در حال حاضر به عنوان دانشجو در رشته فنی حرفه ای و مهندسی ساختمان مشغول خواندن درس در دانشگاه شهرستان مراغه است.

قول حمید استیلی برای حمایت از ورزشکاران روستای استیلی/زننده گل قرن برای نخستین بار به روستای پدری اش سفر خواهد کرد
رضا علاقه زیادی به بازی فوتبال دارد، به طوری که از دوران کودکی، در روستای استیلی مشغول بازی فوتبال بوده و به دلیل علاقه زیاد به این رشته ورزشی، چند مدتی در رده نونهالان باشگاه تراکتور سازی و سپس در رده نوجوانان این باشگاه، مشغول تمرین برای فراگرفتن فوتبال به صورت حرفه ای بوده است.


وی در گفتگو با خبرنگار ما، از علاقه اش به فوتبال می گوید: از دوران کودکی علاقه خاصی به فوتبال داشتم و به همین دلیل، تصمیم گرفتم که فوتبال را به صورت حرفه ای دنبال کنم و به مدت سه سال در رده های نونهالان و نوجوانان باشگاه تراکتور سازی بازی کردم و انگیزه زیادی داشتم که روزی فرا برسد که در رده جوانان این باشگاه، مشغول به بازی شوم اما با قبولی در دانشگاه مراغه، مجبور شدم که برای مدتی فوتبال را ترک کنم و برای ادامه تحصیلم به این دانشگاه آمده ام.


وی ادامه می دهد: تحصیل در دانشگاه باعث شده است که فوتبال را به طور موقت رها کنم اما علاقه ام همچنان در فوتبال است، هر چند درس هم برایم الویت دارد اما هرگز نمی توانم رویای فوتبالیست شدن را از سرم خارج کنم و هر چند در دانشگاه مراغه هم فوتبال بازی میکنم اما دوست داشتم که این ورزش را به صورت حرفه ای ادامه دهم.


مهدی نسب تاکید می کند: دانشگاه مراغه در آذربایجان شرقی است و ترم اول را سپری میکنم و جزو تیم فوتبال دانشجویان دانشکده فنی کشاورزی مراغه هم هستم و هرگز فوتبال را رها نمیکنم و بیشتر در پست هافبک سمت راست و مهاجم، فوتبال بازی میکنم.

قول حمید استیلی برای حمایت از ورزشکاران روستای استیلی/زننده گل قرن برای نخستین بار به روستای پدری اش سفر خواهد کرد
وی می افزاید: آرزویم این است که یک روز در تیم تراکتور سازی تبریز، فوتبال بازی کنم و پایم به بازی های لیگ برتر باز شود و این گونه برای روستای استیلی افتخار آفرینی کنم و بازی در تیم های ماشین سازی و گسترش تبریز هم برایم مهم است و بیشترین هدفم این است که به آرزوی کودکی ام که فوتبالیست شدن است، برسم.

از حمید استیلی می خواهم که از مستعدان ورزشی روستای استیلی حمایت کند
این فوتبال دوست روستای استیلی معتقد است که استعدادهای ورزشی زیادی در روستای استیلی وجود دارد که افرادی همچون حمید استیلی می توانند با حمایت خودشان از این استعدادها، موجب پرورش فوتبال دوستان حرفه ای در آینده شوند.


رضا مهدی نسب در ادامه گفتگوی خود می گوید: چند وقت پیش بود که شنیدم، حمید استیلی با دعوت کانال خاطره ها به حسینیه استیلی های مقیم نسیم شهر رفته است و در آنجا گفته که از فوتبال دوستان و مستعدان ورزشی روستای استیلی حمایت می کند و واقعا شنیدن این خبر برایم خیلی نشاط آور بود و برای همین هم خودم را به تهران رساندم و به همراه یکی از بستگانمان، تلاش کردیم که با حمید استیلی دیدار داشته باشیم.


وی ادامه می دهد: تلاش کردیم که حمید استیلی را از نزدیک ببینیم اما در آن روزها، حمید استیلی به دلیل دیدار با زلزله زدگان کرمانشاه، به این استان سفر کرده بود و این دیدار مهیا نشد و اکنون شنیده ام که حمید استیلی به زودی به روستای استیلی سفر خواهد کرد تا زادگاه پدری اش را از نزدیک ببیند و همان جا به دیدارش می روم تا از من تست فوتبال بگیرد.

قول حمید استیلی برای حمایت از ورزشکاران روستای استیلی/زننده گل قرن برای نخستین بار به روستای پدری اش سفر خواهد کرد
این فوتبال دوست اهل روستای استیلی تاکید می کند: درخواست من از حمید استیلی این است که از فوتبال دوستان و مستعدان ورزشی روستای استیلی حمایت کند و واقعا افسوس می خورم به داشتن مستعدان ورزشی که درروستای استیلی وجود دارد که به دلیل عدم حمایت دیگران، هدر می رود و مطمئن هستم که روستای استیلی، پتانسیل زیادی دارد تا اسطوره های فوتبال همچون حمید استیلی در خود پرورش دهد و باعث افتخار آفرینی این روستا شود.


مهدی نسب در پایان می گوید: خانواده ام دوست دارند که من به آرزویم برسم و خودم هم معتقدم اگر درسم را بخوانم، مهندس عمران خواهم شد و اگر حمایت ورزشی شدم، فوتبال را به طور حرفه ای دنبال خواهم کرد و امیدوارم در این مسیر ورزشی، حمید استیلی ما را حمایت کند.

 

انتهای پیام/مصطفی قهرمانی

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: