سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۰۷۳۰۳
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷- ۳۳: ۰۳
مسئول بسیج هنرمندان قم گفت: یکی از برنامه‌های بسیج هنرمندان راه‌اندازی هیئت‌های اندیشه‌ورز در سه سطح مبانی، تبدیل مبانی به محور‌های عملیاتی و روش‌های قابل‌اجرا در حوزه هنر است.
هیئت‌های اندیشه‌ورز هنری در قم راه‌اندازی می‌شود
قاسم بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در قم، با توجه به هفته هنر انقلاب از ۲۰ الی ۲۷ فروردین، اظهار داشت: بسیج هنرمندان از سال ۸۱ تاکنون فعال بوده و بالغ‌بر دو هزار عضو هنرمند بسیجی در استان قم باهدف تبدیل هنر به هنر انقلابی و دینی فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به برنامه‌های بسیج هنرمندان در سال جاری افزود: یکی از برنامه‌های بسیج هنرمندان راه‌اندازی هیئت‌های اندیشه‌ورز در سه سطح مبانی، تبدیل مبانی به محور‌های عملیاتی و روش‌های قابل‌اجرا در حوزه هنر است.

مسئول بسیج هنرمندان قم تصریح کرد: دیگر برنامه این نهاد انقلابی تعامل و همکاری با تمام سازمان‌های متولی امر هنر استان است تا بتوانیم هم‌صدا و هم‌افزا در تولید آثار انقلابی و اسلامی فعالیت و کوشا باشیم.

وی به معضلات فرهنگی و هنری استان اشاره کرد و گفت: باید با همکاری همه نهاد‌های مرتبط باهنر مشکلات موجود در استان را به شکل هم‌افزا تقلیل داده و با آن‌ها مبارزه و مقابله کنیم.

مسئول بسیج هنرمندان قم در راستای حمایت از کالای ایرانی ابراز کرد: بیست اثر دودقیقه‌ای موشن گرافی در استان قم تولیدشده که آماده بهره‌برداری در رسانه‌هاست و با توجه به محتوای آن موردحمایت بسیج هنرمندان کشور قرارگرفته است.

وی اظهار داشت: این آثار با موضوعاتی از قبیل: اشتغال، واردات، ساعت کار مفید و بیست عنوان دیگر در روز هنر انقلابی رونمایی شد.

بابایی با ابراز امیدواری درزمینهٔ فعالیت هنرمندان انقلابی در پایان افزود: از تمام هنرمندان و مسئولانی که دغدغه دین و انقلاب دارند و علاقه‌مند خدمت به وطن اسلامی و آینده این نسل و فرزندان انقلاب اسلامی هستند دعوت به همکاری می‌کنیم تا بتوانیم با همکاری هم ادامه‌دهنده حقیقی راه شهید اوینی‌ها باشیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar