سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۰۷۶۴۶
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷- ۰۹: ۱۸
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: در برجام متأسفانه آن سخنانی را که رئیس‌جمهور بیان داشته بودند که یک‌شب تمام تحریم‌ها برداشته می‌شود و تمام مشکلات بیمه‌ای و بانکی حل خواهد شد تحقق پیدا نکرده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، نادر قاضی پور اظهار داشت: در کشور بیمارانی هستند که نیاز به داروهای تولیدی به روش هسته ای دارند و آمریکا و کشورهای غربی ورود این داروها را به کشور تحریم کردند.

وی، افزود: در برجام متأسفانه آن سخنانی را که رئیس‌جمهور بیان داشته بودند که یک‌شب تمام تحریم‌ها برداشته می‌شود و تمام مشکلات بیمه‌ای و بانکی حل خواهد شد تحقق پیدا نکرده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: برخی تلاش شبانه‌روزی جوانان و دانشمندان ایرانی را به باد دادند و غنی‌سازی را محدود کرده‌اند و در این مسیر اروپایی ها به اهداف خود رسیدند ولی متأسفانه ما به اهداف خود نرسیدیم.

وی، خاطرنشان کرد: این مورد را باید یقین بدانند که اگر آمریکا برجام را لغو کند ما هرچه سریع‌تر به غنی‌سازی بازخواهیم گشت تا مواد موردنیاز خود را که در صنعت کشتی‌رانی موردنیاز است تولید کرده و نیازی به کشورهای دیگر نباشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، ادامه داد: امیدمان به برگزاری جشن واقعی هسته ای در کشور است که در آینده نزدیک برگزار کنیم.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar