سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۰۷۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷- ۱۸: ۱۹
بانک توسعه تعاونتفاهم نامه با توسعه خدمات مالی خرد روستایی تاک،دفتر توسعه‌ فعالیتهای کشاورزی زنان روستایی و عشایری ،سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران و بسیج سازندگی به صورت همزمان به امضاء رسید.

 

به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، حجت الله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون درمراسم امضاء این تفاهم نامه ها که با حضور مدیران عامل این شرکتها برگزار گردید با اشاره به رسالت اصلی بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک تخصصی بخش تعاون در سالی که به عنوان سال حمایت ازکالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است خاطرنشان کرد : بحث توسعه اشتغال از جمله دغدغه های اصلی دولت و نظام به شمار می آید و با توجه به مصوبه دولت در جهت کاهش معضل بیکاری دو طرح اشتغال فراگیر و روستایی مورد توجه قرار گرفته است و بانکهای توسعه تعاون ، کشاورزی، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید به عنوان بانکهای عامل در این طرحها مشخص شده است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون انعقاد اینگونه تفاهم نامه ها در راستای ایجاداتحاد و اتصال مجموعه ها در جهت انجام رسالتهای مشترک را مثبت ارزیابی کرد و افزود : انعقاد این 4تفاهم نامه و استفاده از ظرفیتهای هریک از این سازمانها بانک را درانجام رسالتهای خود یاری خواهد کرد.

درادامه هریک از طرفین تفاهم نامه ها به تشریح فعالیتهای سازمانهای متبوع در جهت حمایت از اجرای این طرح پرداختند که تشکیل و تامین مالی ۵۰۰ گروه خودیار روستایی وعشایری ، معرفی طرح های مبتنی بر زنجیره ارزش ، راه اندازی سامانه معاملات الکترونیک بین بنگاهی، ارائه خدمات و تسهیلات بانکی به بنگاهها و همکاری مشترک برای راه اندازی ۵۰۰ صندوق اعتبارات خردزنان روستایی و عشایری از جمله موارد مطرح شده دراین جلسه بود.

شایان ذکر است دراین جلسه دکتراسکندرزندمعاون وزیرورئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی وزارت جهادکشاورزی ، نجفی معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران، سردارغلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی ومصطفوی عضو هیات مدیره موسسه بین المللی توسعه خدمات مالی خرد روستایی تاک حضورداشتند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar