سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۰۷۹۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۷- ۰۵: ۱۳
یک مخترع بسیجی در گفتگو با«بسیج» عنوان کرد
عبدلی بیان کرد: : این طرح به منظور کنترل بیماری ها و آفات گیاه بدون استفاده از سموم شیمیایی می باشد که هم سلامت خاک و گیاه و هم سلامت مصرف کنندگان را تضمین خواهد کرد.

فاطمه عبدلی مخترع و نخبه بسیجی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با اختراعات و ایده های خود در راستای اصلاح الگوی مصرف که مورد تاکید ویژه مقام معظم رهبری است اظهار داشت: مهم ترین طرح و ایده ام در این راستا در حوزه گیاه پزشکی است.

وی افزود: این طرح به منظور کنترل بیماری ها و آفات گیاه بدون استفاده از سموم شیمیایی می باشد که هم سلامت خاک و گیاه و هم سلامت مصرف کنندگان را تضمین خواهد کرد.

این مخترع بسیجی ادامه داد: در این طرح از موجوداتی که درون خاک وجود دارند استفاده بهینه می کنیم و از بیماری و آفاتی که ممکن است به گیاه آسیب وارد کند جلوگیری می کنیم.

عبدلی با انتقاد از عدم حمایت مسئولان از این طرح عنوان کرد: مسئولان هیچ بهایی به کار ما نخبگان نمی دهند و از ما حمایتی نمی کنند تا جایی که رشته تحصیلی خود را ادامه ندادم و کاملا به این حوزه بی رغبت شدم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar