سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۰۸۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۷- ۴۷: ۱۷
مادر شهیدان خالقی در مراسم آغاز به کار ستاد مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:
مادر شهیدان خالقی با بیان اینکه انقلاب اسلامی متعلق به مردم است، گفت: جنبش مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، یکی از مهمترین اثرگذاری ها را در معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی بر عهده دارد.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگ و جامعه خبرگزاری بسیج، مادر شهیدان خالقی پور در مراسم آغاز به کار ستاد مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که عصر امروز برگزار شد، گفت: امام خمینی (ره) فرمودند که انقلاب اسلامی، انفجار نور بود و پیرو صحبت های گوهر بار ایشان باید بگویم که چه کسی می تواند این نور و انفجار را خاموش کند؟

این مادر شهید اظهار داشت: بحمدالله هر روز که از عمر انقلاب اسلامی می گذرد، این نور روز به روز افزایش می یابد و ان شالله تا روزی که این انقلاب به صاحب اصلی اش یعنی امام زمان(عج) برسد، این نور همچنان منور است.


وی ادامه داد: جنبش مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، یکی از مهمترین اثرگذاری ها را در معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی بر عهده دارد.


مادر شهیدان خالقی پور تاکید کرد: انقلاب اسلامی متعلق به مردم است و ما خودمان می خواهیم جشن چهل سالگی اش را بگیرم و باید بگویم که من برای جشن تولد پسرم و نوه ام توقع ندارم حکومت جشن بگیرد و برای انقلاب هم مردمی اقدام کردیم و ما باید شکر گزار باشیم که در حکومت اسلامی و مستقل هستیم.


وی افزود: ما خدا را شکر می کنیم که انقلاب اسلامی را به ما هدیه داد چرا که اگر انقلاب تحقق نمی یافت، جامعه ما به گرفتار آفات و بدبختی های تاریخ دچار می شد و باید بگویم که انقلاب اسلامی، حاصل عنایت خدای متعال به جامعه و مردم ما بود.


این مادر شهیدان با بیان اینکه حاضل انقلاب، سعادت و نیک بختی بوده است، گفت: ما مفتخریم به انقلاب اسلامی چرا که انقلاب موجب بالندگی مباهات ما شده استو از مردم می خواهم خودشان به میدان بیایند و از انقلاب با افتخار سخن بگویند و از عظمت امام و انقلاب یاد کنند و قدر انقلاب را بدانند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar