سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۰۸۰۷۱
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۷- ۲۳: ۲۱
مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بسیج سپاه شاهرود:
مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بسیج سپاه شاهرود گفت: برای تعمیم و گسترش فرهنگ دفاع مقدس نیاز به یک جمع داریم که هئیت خادم الشهدا ایجاد و انسجام و رویکرد شهدایی را در جامعه بسط و‌ گسترش دهد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، کمیل قندهاری در اولین جلسه هم اندیشی راه اندازی هئیت خادم الشهدا در قرارگاه امام سجاد (ع) شاهرود در سخنانی با بیان اینکه سلمان فارسی خادم و ملازم اهل بیت بود که از اهل بیت شد و خادم باشی به مقام منا اهل بیت میرسی افزود: در برهه‌ای از تاریخ در منطقه غرب آسیا جنگی شد و بعد از مدت‌ها به واسطه نگه داشتن این فضا راهیان نوری ایجاد شود و با این موضوع هر استانی اردوگاه ایجاد کند و یادمان ایجاد شود و زیارتگاه ایجاد شود.
وی با بیان این سوال که آیا فقط برای ایام عید و اردو‌های راهیان نور این امکانات ایجاد شده است اظهار کرد: در روایات است که دوازده هزار نفر کادر لشکر امام زمان (عج) از ایران هستند که در رکاب ایشان که مقر فرماندهی ایشان کوفه در کشور عراق هست می‌باشد و این افراد رفت و آمد به عراق دارند که مسیر رفت آمد آن‌ها همین مرز‌ها است و برای استراحت کجا بهتر از این اردوگاه‌ها و اعتقاد ما این است این ظرفیت فراهم می‌شود و اتفاق عظیم جهانی رخ دهد.
قندهاری تصریح کرد: این تلاش‌ها و خدمات در راستای مقدمه ظهور کبری است و با این نگاه، دید جدید بوجود آمد و خادم الشهدا برای خدمت گذاری به زائران شهدا در مناطق عملیاتی ایجاد شد که باید قدر بدانیم و باید تلاش کنیم آن فرهنگ را از مناطق عملیاتی به شهر بیاوریم و اخلاق و سلوک و روش‌ها را بیاوریم و برای تحقق این مهم هئیت خادم الشهدا ایجاد شود.
وی ادامه داد: از ابتدای سال باید تلاش کنیم و هئیت منسجم و قوی درست کنیم و این تجمع لازم است و باید همت شود چرا که هر جا که نیاز به حضور منسجم و منظم و جهادی و انقلابی هست این جمع با لباس خادمی پای کار باشند و این انسجام و پدیده جدید را برای مردم نمایش و خود تبلیغ ارزش و راهیان نور می‌شود و همین برنامه‌های اجلاسیه سبب شده که مردم از راهیان نور استقبال می‌کنند.
مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بسیج سپاه شاهرود گفت: برای تعمیم و گسترش فرهنگ دفاع مقدس نیاز به یک جمع داریم که این هئیت ایجاد شود و انسجام و رویکرد شهدایی داشته باشد و اساسنامه و اهداف ترسیم شود و مسئولیت‌ها تقسیم شود و اول ماه شعبان را به فال نیک می‌گیریم تا به هدف مهم این هئیت که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دست یابیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar