سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۰۸۲۸۵
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۷- ۴۸: ۲۱
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی:
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: از سال 92 تعداد دو هزارو ۶۵۳ نفر از طرح آموزش قران کریم به صورت مجازی بهره‌مند شدند.
حجت الاسلام جمال ایزدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در خراسان رضوی؛ در حاشیه مراسم افتتاحیه مرکز حفظ غیر حضوری قرآن کریم حضرت زینب (س) مشهد، در خصوص این مرکز توضیحاتی ارائه داد و افزود: سازمان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی چند ماموریت مهم از جمله فعالیت قرانی دارد.

وی بیان کرد: فعالیت‌های قرانی این اداره در ۴ بخش تربیت مربی قران و فعالیت‌های آموزشی برای مربیان، برگزاری محافل قرانی با حضور قاریان ملی و بین المللی، مسابقات قرانی و تربیت حافظان قران کریم در نظر گرفته شده است.

وی با بیان ایتکه در در بخش تربیت مربیان تاکنون بیش از ۷۰۰ مربی تربیت شده اند؛ افزود: در بخش محافل قرانی نیز تاکنون ۱۱۵ محفل قرانی در استان برگزار شده است.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی با بیان اینکه در بخش مسابقات قرانی تاکنون به ثورت میانگین ۲۹۵ هزار نفر قبت نام کرده اند؛ گفت: از این تعداد ۱۰ هزار نفر به صورت مستقیم توسط اوقاف ثبت نام شده اند و مابقی به همکاری اداره آموزش و پروش بوده است.


وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: ما باید ۱۰ میلیون حافظ قران کریم داشته باشیم؛ گفت: از این رو اداره اوقاف متعهد شد تا یک میلیون نفر را حافظ قران کند که خوشبختانه اکنون توسط این سازمان بیش از یک میلیون نفر حافظ قران شده اند.

حجت الاسلام ایزدی اظهار کرد: حفظ قران کریم در دوبخش حضوری و مجازی صورت می‌گیرد که امروز بخش مجازی افتتاح شد.

وی افزود: این مرکز با حضور ۲۴ کارشناس در دو شیفت فعالبت می‌کند و تاکنون ۲ هزار و ۶۵۳ نفر از این طرح بهره‌مند شدند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar