سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۰۸۳۱۹
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷- ۰۰: ۰۱
سرپرست فرمانداری عجب شیر:
سرپرست فرمانداری عجب شیر در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، گفت: ارتقای کیفیت کالای تولید داخل و فرهنگ سازی، بستر حمایت از کالای ایرانی را در بین مردم فراهم می کند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، عادل اصغرپور با اشاره به نامگذاری سالجاری از سوی رهبر معظم انقلاب و حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد: حمایت از کالای ایرانی در واقع پشتیبانی از تولید ملی است و موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال می شود.
وی با بیان اینکه محور فعالیت های دولت در سالجاری برنامه ریزی و حمایت از خرید کالای ایرانی است، گفت: مدیران برای تقویت تولید داخلی و اشتغال وارد میدان عمل شوند.
اصغرپوز اظهار کرد: هرچه از تولیدات داخلی حمایت کنیم زمینه رشد اقتصادی را فراهم کرده ایم زیرا این توانمندی و توانایی درکشور ما وجود دارد که تولید کننده بهترین و با کیفیت ترین کالا را تولید کنند و میزان وابستگی اقتصادی به سایر کشورها کاهش یابد.
وی یادآور شد: همکاری بخش خصوصی و آحاد مردم در کنار برنامه های دولت برای عملی کردن شعار سال تعیین کننده است و باید زمینه مشارکت آنها توسط مسئولان فراهم شود.
اصغرپور خاطرنشان کرد: آحاد جامعه و مسئولان موظف به حمایت از کالای ایرانی هستند و ارکان مختلف دولت باید فرمایشات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه قرار دهند و شعار سال را عملی کنند.
وی افزود: تولید کنندگان داخلی نیز در این زمینه وظیفه مهمی دارند و باید با بالا بردن کیفیت ساخت کالاهای تولیدی خود و ارائه تعهدات و ضمانت های فنی لازم، زمینه گرایش مردم به سمت خریدهای کالاهای تولید داخل را فراهم کنند.
اصغرپور اضافه کرد: مردم نیز باید از خرید کالاهای خارجی که مشابه آن در داخل تولید می شود، خودداری کرده و از مصرف کالای ایرانی استقبال کنند چرا که خرید این کالاها به افزایش تولید و ایجاد اشتغال در جامعه کمک می کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar