سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۰۸۳۳۷
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷- ۴۰: ۰۷
نویسنده فیلم‌نامه انیمیشن فیلشاه با بیان اینکه تولید حجم انیمیشن در کشور ایران بسیار کم است، گفت: تولید انیمیشن ایرانی مناسب کودکان است چراکه با فرهنگ این کشور مغایرت ندارد.
حجم تولید انیمیشن کشور بسیار پایین است 
گزارش خبرگزاری بسیج از قم، علی رمضان در نشست نقد و تحلیل پویانمایی انیمیشن فیلشاه که در سالن مرکز همایش‌های غدیر برگزار شد، با اشاره به مدت‌زمان ساخت فیلشاه اظهار داشت: ساخت انیمیشن فیلشاه در مدت‌زمان شش ماه بسیار دشوار که به‌نوعی برخی موضوعات چندین بار به تکرار کشیده می‌شد، ساخته شد.

وی با بیان اینکه تولید حجم انیمیشن در کشور ایران بسیار کم است، افزود: تولید انیمیشن ایرانی بسیار مناسب کودکان است چراکه با فرهنگ این کشور مغایرت ندارد و همچنین والدین هیچ‌گونه نگرانی برای یادگیری مسائل نامناسب در انیمیشن ایرانی نخواهند داشت.

نویسنده فیلم‌نامه انیمیشن فیلشاه به فعالیت کارگاه‌های هنری فیلم‌نامه‌نویسی اشاره و عنوان کرد: اگر کارگاه‌های متعدد فیلم‌نامه‌نویسی رونق بگیرد هنرمندان بسیاری می‌توانند در این عرصه ورود پیدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: کار کردن در حوزه مشترک می‌تواند سینما را گسترش دهد البته این امر بستگی به پرداختن موضوع‌ها دارد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar