سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۰۹۱۴۴
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۱۲: ۱۲
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت:فراگیری پیام رسان‌های خارجی برای اقتصاد و امنیت و تربیت و اخلاق ما تهدید است.

به گزارش سرویس دانش آموزی خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به فضای مجازی که این روز‌ها به صورت جدی مطرح شده است، اظهار کرد:فضای مجازی آسیب‌ها و تهدیدات جدی امنیتی برای ما دارد. بسیاری از کارشناسان عالی‌رتبه و مدیران ارشد قانع شده‌اند که این یک تهدید بزرگ است و باید برای آن فکری کرد؛ هرچند دیر شده باشد. در جریان اغتشاشات اخیر، تلگرام نقش مؤثری داشت و مجموعه‌ی ما هم در این زمینه وظایفی دارد که باید انجام دهد.

وی گفت: در بحث استقبال از کالای ایرانی باید اتحادیه و مجموعه‌ی ما پیشقدم شود و فوری از تلگرام هجرت کند. در بخش‌های دیگر بچه‌ها خیلی فعال نیستند و توئیت مشتری عمومی ندارد و بیشتر خواص هستند. ضمناً فیلتر هم هست. عده‌ای نیز به اینستاگرام علاقه نشان می‌دهند. اما آنچه فراگیر است و مخاطره دارد، تلگرام است. همه‌ی شما از آن لذت می‌برید و در کار‌های خوب نظیر مراسلات و محتوا‌ها با آن مشغول هستید. به نظر من الان فرصت خوبی است که نیروهای مؤمن به صورت فوری و داوطلبانه و قبل از فیلترینگ، مهاجرت کنند.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت: فراگیری پیام رسان‌های خارجی برای اقتصاد و امنیت و تربیت و اخلاق ما تهدید است. به همین دلیل به پیامرسان‌های داخلی مهاجرت می‌کنیم. از طرف دیگر این هم نوعی کالا است و اصل حمایت از کالای ایرانی و تعصب روی کالای ایرانی ما را به سمت پیام رسان‌های داخلی سوق می‌دهد اگر اشکال هم داشته باشد، مهم نیست؛ چون به خودمان تعلق دارد. اگر ملت استقبال کند، دولت هم ناچار می‌شود که حمایت کند. نتیجه‌ استقبال مردم، رشد پیام رسان‌های داخلی است. بنابراین به سروش و‌ آی‌گپ مهاجرت کنید.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar