سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۰۹۶۴۹
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۲۲: ۰۸
اکبر ترکی در گفت‌وگو با «بسیج»:
ترکی گفت: در داخل کشور نیز اگر کسی چه خواسته و یا ناخواسته سپاه و حتی ارتش و نیروهای انتظامی را تضعیف کند در جهت منویات دشمنان انقلاب اسلامی حرکت کرده که خود این فرد باید در مورد آن پاسخگو باشد.

اکبر ترکی نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به سخن حضرت امام مبنی براینکه اگر سپاه نبود کشور هم نبود بیان داشت: در طی این چهل سال که از انقلاب سپری شده پاسدار واقعی انقلاب اسلامی سپاه است و از آنجایی که دشمنان این نظام هدفشان بر این است که این نظام نباشد لذا سپاه و بسیج را که حافظ و نگهبان واقعی انقلاب هستند را نشانه می‎گیرند و آن را مورد هجمه و تخطئه خود قرار می‎دهند تا به هدف اصلی خود برسند.

نماینده مردم فریدن در ادامه با اشاره به توهین برخی مسئولین اجرایی کشور به سپاه تصریح کرد: در داخل کشور نیز اگر کسی چه خواسته و یا ناخواسته سپاه و حتی ارتش و نیروهای انتظامی را تضعیف کند در جهت منویات دشمنان انقلاب اسلامی حرکت کرده که خود این فرد باید در مورد آن پاسخگو باشد.

ترکی در خاتمه مطرح کرد: برخی از صحبت‎های توهین آمیزی نیز که علیه سپاه صورت می‎گیرد شاید به خاطر پیروزی‎های خط مقاومت در منطقه است که آن را برنمی‎تابیدند و برنمی‎تابند و آن را زیرسوال می‎بردند و می‎برند و در این راستا شاید در مذاکرات و جاهای دیگر قولی را به کشورهای بیگانه دادند که بتوانند مثلا یک مقداری از مسائل را به یک سمت و سوی دیگری سوق بدهند و برای اینکه نشان دهند در جهت اهداف آنها حرکت می‎کنند بر علیه نهادهایی چون سپاه و نیروهای نظامی و انتظامی می‎زنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar