سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۱۰۴۵۹
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۴۳: ۱۷
رئیس هیئت تیراندازی بسیج استان سمنان:
رئیس هیئت تیراندازی بسیج استان سمنان با اشاره به اینکه کمبود تجهیزات در استان مهم ترین مشکل تیراندازی باکمان گفت: هیئت تیروکمان بسیج استان سمنان فضای ثابتی برای تمرین ندارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در سمنان، جلسه ای در خصوص تعامل بیشترورزش بسیج و هیئت تیر وکمان بسیج در دفتر مجموعه ورزشی شهدای بسیج برگزار شد.

حسین عرب رئیس تیروکمان بسیج استان در این جلسه افزود: در ابتدای سال مسابقات استانی و کشوری در رشته تیر و کمان برنامه ریزی شده است که با اطلاع رسانی و معرفی این رشته ورزشی می توان ورزشکاران علاقمند به تیر وکمان را شناسایی کرد.

روح الله بندار مسئول ورزش بسیج سپاه استان اظهار کرد: مسابقات و جشنواره های ورزشی به خصوص در رشته تیر و کمان به صورت فصلی در سطح استان باید با هدف رشد آمادگی جسمی و روحی افراد در استان اجرا شود.

مسئول ورزش بسیج سپاه استان در ادامه افزود: با پشتیبانی  درجهت استعدادیابی نوجوانان و جوانان در تمامی نواحی می توان شاهد رشد ورزش قهرمانی در جامعه شد.

گفتنی است در این جلسه فاطمه محمدتفی مسئول تربیت بدنی خواهران سپاه استان و قدم نایب رئیس هیئت تیروکمان بسیج حضور داشتند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: