سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۱۵۷۱۷
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۲۵: ۰۶
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با بسیج:
حمیدرضا فولادگر گفت: اقتصاد مقاومتی جهت گیری مقاومتی برای عبور از سیاست های خصمانه دشمن است این در حالی است که سیاست های اقتصاد مقاومتی برای برون رفت از بحران اقتصادی عملیاتی شود.

حمیدرضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: سیاست های اقتصاد مقاومتی برای توسعه اقتصادی کشور از راهکارهای مختلفی استفاده می کند که از جمله می توان به مواردی همچون خنثی سازی و دورزدن تحریم ها، عدم وابستگی به نفت اشاره کرد.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی می تواند قابلیت های کارآفرینی را رشد و توسعه دهد افزود: اقتصاد مقاومتی جهت گیری مقاومتی برای عبور از سیاست های خصمانه دشمن است این در حالی است که سیاست های اقتصاد مقاومتی برای برون رفت از بحران اقتصادی عملیاتی شود.

فولادگر در ادامه خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی درجهت پیگییری پیشرفت های دانشی و تمرکز زدایی  از فعالیت های دولتی است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در خاتمه افزود: اقتصاد مقاومتی طراحی و مدل سازی ویژ ه ای از شرایط و سازوکارهای اقتصادی است که مبتنی بر آن فضای اقتصاد کشورمان بر اساس فرض وجود حداکثر تحریم ها و فشارها به صورتت فعال طراحی و عملیاتی می شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar