سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۱۶۴۸۸
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۳۱: ۰۹
جهانسوز در مراسم نخستین جشنواره طرح ملی همگام با کشاورز:
مسئول بسیج مهندسین کشاورزی گفت: توام بسیار بالای بخش علمی عملیاتی در سازمان بسیج مهندسین کشاورزی وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، دکتر جهانسوز مسئول بسیج مهندسین کشاوزی در مراسم نخستین جشنواره طرح ملی همگام با کشاورز گفت: طرح همگام با بسیج در سال 92 در سازمان  بسیج به همت سردار نقدی رئیس سابق سازمان بسیج به تصویب رسید.

مسئول بسیج مهندسین کشاورزی با بیان این که هدف از این طرح ایجاد کشاورزی پایدار با بازدهی بالاست، افزود: توام بسیار بالای بخش علمی عملیاتی در سازمان بسیج مهندسین صنعتی وجود دارد.

جهانسوز یادآور شد: این طرح بسیار با برکت بود و ما طی این سال‌ها کتاب‌های علمی کاربردی بسیاری را تهیه کردیم. مطالب این کتاب‌ها کاملا مربوط به کشور خودمان است و توسط محققین سازمان بسیج جمع آوری شده است.

وی تصریح کرد: تا الان 15 کتاب منتشر شده است و تا پایان سال به 30 نسخه خواهد رسید. تقویم زراعی برای محصولات کشاورزی و تولید سامانه نرم افزار برای کشاورزان به همراه آموزش‌های لازم از دیگر اقدامات بسیج است.

مسئول بسیج مهندسین کشاورزی تاکید کرد: آموزش‌های علمی و تاسیس 3 پژوهشگر مجازی از دیگر اقدمات این سازمان در این طرح بود.

جهانسوز با بیان اینکه دستگاه‌های مختلفی از طرح ما استقبال کردند، اظهار کرد: بررسی‌ها نشان داد با 2 میلیارد تومان هزینه که داشتیم کشاورزان حدود 20 میلیارد تومان بهروری داشته‌اند و این به معنای موفقیت طرح است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar