سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۱۶۹۴۶
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۵۰: ۰۵
مسئول سازمان بسیج سازندگی در گفتگو با «بسیج»:
غلامی با بیان اینکه مهندسین نخبه بسیجی در این طرح حضوری فعال دارند، افزود: امروز با توجه با آثار مطلوی که «بسیج، همگام با کشاورز» به بار داشته است، به عنوان یک الگوی موفق در صنعت کشاورزی شناخته می شود.

سردار نعمان غلامی مسئول سازمان بسیج سازندگی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به طرح «بسیج، همگام با کشاورز» اظهار داشت: سازمان بسیج سازندگای در این طرح یاری رسان و همراه سازمان بسیج مهندسین کشاورزی است و کلیات طرح با محوریت بسیج مهندسین کشاورزی صورت می گیرد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی افزایش بهره وری در صنعت کشاورزی را از دست آوردهای این طرح خواند و گفت: پیش بینی شده که طی سه الی چهار سال باید کل روستاهای کشور تحت پوشش طرح بسیج، همگام با کشاورز قرار بگیرند؛ البته در سال های گذشته این کار به صورت آزمایشی انجام شده و نتایج مطلوبی هم بدست آمده است.

وی با بیان اینکه مهندسین نخبه بسیجی در این طرح حضوری فعال دارند، افزود: امروز با توجه با آثار مطلوی که «بسیج، همگام با کشاورز» به بار داشته است، به عنوان یک الگوی موفق در صنعت کشاورزی شناخته می شود.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar