سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۱۷۷۳۵
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۰۸: ۱۸
شهردار تبریز:
شهردار تبریز ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شهرداری به عنوان نهاد عمومی باید تلاش کند خواسته مردم را تامین کند، گفت: برخی مدیران شاید تصمیماتی اتخاذ کنند که مردم خواهان آن نباشند در حالی که خواسته مردم مهم بوده و خدمات شهرداری باید در راستای نیازها و خواسته آن ها باشد.

خدمات شهرداری باید در راستای نیاز و خواسته مردم باشد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، ایرج شهین باهر افزود: برنامه های مدیریت شهرداری باید منطبق بر خواسته مردم و شفاف باشد تا بتوانیم برای مدیریت شهر مشارکت آن ها را جلب کرد.

وی با بیان اینکه عملکرد مدیریتی شهرداری ساسی و امنیتی نیست بلکه خدماتی و اجرایی است، اظهارداشت: موضوعی در عملکرد شهرداری برای پنهان کاری نیست از همین رو باید عملکرد خود را در اختیار مردم قرار داد چراکه رضایت مردم مهم است.

  شهین باهر اضافه کرد: ضرورتی ندارد در شکل غیرواقعی برخی موفقیت های غیرواقعی را به مردم القا کنیم، باید مشکلات را گفت و از آن ها برای حل آن ها کمک خواست چراکه شهرداری مردمی است و مردم باید در جریان امور آن باشند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تلاش داریم نقاط ضعف شهرداری را که فضا را برای ایجاد رشوه و فساد باز می کند، بشناسیم،  افزود: جلوگیری از انجام کارهای غیرضروری، پرهیز از انجام کارهای ویترینی و تشریفاتی و اجتناب از رنگ و لعاب دادن به کارها از اقدام های انجام شده در این راستا است.

شهردار تبریز با اشاره به رویداد 2018 نیز اظهار داشت: این رویداد به عنوان نقطه عطف و آغازی برای معرفی داشته ها، آثار تاریخی، فرهنگی و قابلیت های تبریز به مردم دنیا و دیگر مناطق کشور است و این کار باید ادامه یابد.
شهین باهر یادآوری کرد: با وجود اینکه این رویداد موجب افزایش هزینه های شهرداری می شود ولی برای جذب گردشگر و رونق اقتصادی شهر برخی کارها را که جزو وظایف شهرداری نیست، انجام می دهیم تا تبریز را به بهترین نحو معرفی کنیم.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: