سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۱۸۰۱۱
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۵۰: ۱۶
فرماندار نهاوند:
فرماندار شهرستان نهاوند با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای دعوت و پیگیری از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در شهرستان بکار می‌بندم، گفت: با کمک مدیران استانی و شهرستانی تلاش می کنیم شرایط تولید و اشتغال را در نهاوند ایجاد کنیم.

تمام تلاش خود را برای ایجاد تولید و اشتغال در نهاوند بکار می‌بندمبه گزارش خبرگزاری بسیج از نهاوند، مراد ناصری فرماندار شهرستان نهاوند با تعدادی از سرمایه گذاران بخش خصوصی دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار شهرستان نهاوند در این دیدار ضمن استقبال از حضور سرمایه‌گذاران در شهرستان گفت: نهاوند دارای ظرفیت‌ها و شرایط بسیار فوق العاده‌ای برای فعالیت بخش خصوصی است.

مراد ناصری با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای دعوت و پیگیری از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در شهرستان بکار می‌بندم، افزود: با کمک مدیران استانی و شهرستانی تلاش می کنیم شرایط تولید و اشتغال را در نهاوند ایجاد کنیم. 

وی عنوان کرد: خوشبختانه استاندار همدان از حضور سرمایه‌گذاران در استان بسیار استقبال می‌کند و تمام تلاش خود را برای تولید و اشتغال بکار می‌برد.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: