سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۱۸۰۱۴
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۲۹: ۰۷
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب
حجت الاسلام نعیم اربابی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب گفت:ماه مبارک رمضان نیکی پذیرفته و بدیها آمرزیده است.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری بسیج هرمزگان، اربابی در جمع کارکنان سپاه ناحیه میناب گفت: ماه مبارک رمضان ماهی است که خداوند کارهای نیک را در آن دو چندان می کند و بدی‌ها را در آن محو می سازد، ماه برکت و ماه انابه و بازگشت و ماه توبه و ماه آمرزش و ماه آزادی از آتش دوزخ و کامیاب شدن به بهشت است ودراین ماه است که حاجت های  دنیوی و اخروی توسط پروردگاربه اجابت می رسد و باید پیوسته به یاد پروردگار باشیم.

اربابی با بیان اینکه نیکی ها در ماه رمضان پذیرفته، و بدیها در آن آمرزیده است گفت: ، کسی که در ماه رمضان آیه ای از کتاب خداوند بخواند همانند کسی است که در ماههای دیگر قرآن را ختم کرده و کسی که در این ماه به مؤمنی کمک می کند، خدای تعالی در هنگام عبور بر صراط کمکش کند در آن روزی که گام‌ها بلغزد و کسی که خشمش را در این ماه نگهدارد خداوند خشمش را در روز قیامت از او باز دارد و این در روایات ما آمده است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب گفت: منظور از روزه گرفتن در ماه مبارک رمضان تنها جلوگیری از خوردن و آشامیدن نیست بلکه باید تمامی اعضا و جوارح ما روزه باشند و باید در این ماه مبارک عاری از گناه باشیم و خداوند متعال نیز طبق وعده ای که به روزه داران داده است تمامی گناهان را می بخشد و ما را مورد مشمول رحمت خود در می آورد.

 

حجت الاسلام نعیم اربابی افزود: نور و روشنی ماهها ماه رمضان است و قلب ماه رمضان شب قدر است، و قرآن در ماه مبارک رمضان نازل گشته، پس با قرآن از این ماه استقبال کنیم زیرا تلاوت قرآن کریم روشنی بخش دلهاست و اگر قلبمان با قرآن مانوس شود دیگر هیچ گونه رذیله ای جای قرآن را نخواهد گرفت.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar