سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۱۸۰۳۱
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۵۸: ۲۰
بخشدارمرکزی باشت در جلسه مشترکلزوم مطالعه قانون توسط اعضای شورا شورا‌های اسلامی ودهیاران روستا‌های بخش مرکزی این شهرستان گفت: بخش مرکزی باشت دارای دو دهستان،۸۶ روستا و ۴۹۰۳ نفر جمعیت است.
انبازپور به اهمیت جایگاه شورا‌ها ودهیاران اشاره کرد و افزود:شورا‌ها و دهیاران در چهارچوب قانون مجاز به فعالیت برای خدمت رسانی به مردم هستند و در این راه با دیگر ادارات ونهاد‌ها باید همکاری وتعامل داشته باشند.
وی از اعضای شورا‌ها ودهیاران خواست قوانین، مقررات و آئین نامه‌ها رامطالعه کنند تا بتوانند به خوبی از عهده مسئولیت خود برآمده و نیاز‌های مردم را برآورده کنند.
بخشدار مرکزی باشت با اشاره به اینکه شورا‌ها ودهیاران درزمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی وآموزشی، بهداشتی وسایر امور رفاهی واداره امور مردم به دست خودشان نقش مهمی دارند گفت: درقانون اساسی ۱۰ اصل از اصول قانون اساسی به شورا‌ها اختصاص داده شده است و براساس اصل ۱۰۳ قانون اساسی مسئولان اجرایی ملزم به رعایت تصمیمات شورا‌ها هستند.
همکاری کردن ادارات، نهاد‌ها و سازمان‌ها در مواقع آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع، تشکیل تعاونی دهیاران، آموزش وتوانمند سازی زنان بی سرپرست، ارائه تسهیلات توسعه اشتغال روستایی، گسترش چتر بیمه اجتماعی برای کشاورزان، روستائیان و عشایر از مهمترین مصوبات این نشست بود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar