سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۱۸۱۳۸
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۲۶: ۱۴
امام جمعه بافق:
آیت الله سلیمانی افزود: دغدغه زن در درجه اول باید خانواده اش باشد تا بنیان خانواده سست نشود و اگر خانواده استحکام داشته باشد جامعه نیز مستحکم است و جامعه ای که مستحکم باشد افراد آن به سعادت می رسند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از بافق، امام جمعه بافق در دیدار با اعضای شورای مشورتی بانوان گفت: شورای مشورتی بانوان فرصتی برای حضور بیشتر و ساماندهی این قشر است و اگر شورای مشورتی زنان به صورت فصلی و منظم تشکیل جلسه دهد نتیجه خوبی خواهد داشت.

آیت الله سلیمانی افزود: دغدغه زن در درجه اول باید خانواده اش باشد تا بنیان خانواده سست نشود و اگر خانواده استحکام داشته باشد جامعه نیز مستحکم است و جامعه ای که مستحکم باشد افراد آن به سعادت می رسند.
امام جمعه بافق افزود: توجه بیشتر اعضای شورای بانوان برای ارتقای فرهنگ دینی، تربیت فرزندان، همسرداری در جامعه ضروری است.
وی با تاکید بر اینکه راه پیشرفت برای زنان جامعه باز است، افزود: امروز زنان ما در عرصه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و علمی حضور دارند و خود آنها هم می‌توانند در حل مسائل و مشکلات پیش روی خود نقش مهمی داشته باشند.
مشاور فرماندار در امور بانوان هم در این دیدار ضمن بیان ارکان تشکیل دهنده این شورا تصریح کرد: شورای مشورتی زنان شهرستان  متشکل از بانوان برجسته و صاحبنظران اجتماعی در حوزه مسائل زنان و خانواده است و با شناسایی توانمندی‌ها و اثبات شایستگی‌های جامعه زنان، بستر مناسب برای استفاده از ظرفیت‌های آنان در عرصه‌های اجتماعی را فراهم خواهد کرد.
مظفری کمبودها و نواقص در حوزه های مختلف اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و هنری بانوان و ارائه راهکار به دستگاههای اجرایی ذیربط را مهمترین وظیفه شورای مشورتی زنان شهرستان عنوان کرد.
گفتنی است شورای مشورتی بانوان شهرستان بافق از دی ماه گذشته فعالیت خود را شروع کرده و اعضای شورا از بانوان فرهیخته، کارآمد، مجرب و علاقه مند به حوزه مسائل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است که توسط اقشار خاص در حوزهای مختلف بصورت انتخابی برای حضور در شورا معرفی و به شورا دعوت می شوند.بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: