سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۱۹۱۹۳
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۳۹: ۱۰
برای کنترل بیشتر بر ترددات متهمین به صحنه جرم جابجایی متهمان؛
بسیجی اسکویی؛ محمدرضا امیر قبادوزی موفق به اختراع دستبند هوشمند مجرمین با قابلیت کنترل بدون نیاز به زیر ساخت و قابل نصب پابند شد.

سازنده این دستبند هوشمند در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، گفت: این طرح این قابلیت را به اپراتور می دهد که در هریک از سازمان های نظامی -انتظامی - امنیتی و قضایی کنترل بیشتر بر ترددات متهمین به صحنه جرم یا هر نوع جابجایی داشته باشند و در صورت نیاز هرگونه پشتیبانی یا مساعدت را سریعا مهیا می سازد.

محمدرضا امیر قبادوزی افزود: از دیگر کاربرد های این سیستم تعیین محدوده می باشد که در صورت خروج از محدوده تعیین شده و عدم واکنش مناسب مامور همراهی کننده پیامی به اپراتور ارسال می کند که متهم از محدوده مجاز خارج شده است.

 وی ادامه داد: اگر خروج از محدوده تعیین شده با هماهنگی قبلی صورت گرفته باشد هیچ اقدامی نیاز نیست ولی در غیر این صورت اپراتور به سادگی با یک گوشی تلفن همراه یا رایانه می تواند با اعمال ولتاژ 2000 متهم را غیر فعال سازد یا با اعلام محل دقیق متهم موجبات بازگردانی وی را با عمل آورد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar