سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۱۹۳۶۷
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۳۲: ۱۷
مدیر عامل هلال احمر آذربایجان شرقی خبر داد؛
مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان آذربایجان شرقی از اجرای پانزدهمین دوره طرح ملی «همای رحمت» در راستای توزیع سبدهای غذایی و بر پایی سفره های مهربانی در میان نیازمندان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذبایجان شرقی به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان، سعید کنعانی از خیرین و نیکوکاران خواست تا با مشارکت در طرح ملی همای رحمت در ماه مبارک رمضان، به کمک نیازمندان و خانوارهای بی سرپرست و بدسرپرست و بیماران صعب العلاج و خانواده های زندانیان و اقشار کم در آمد بشتابند.

وی با تشریح طرح ملی همای رحمت  گفت: طرح ملی همای رحمت در ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای خدمت به محرومان و وسیله تقرب به درگاه حق تعالی می باشد که خیرین و نیکوکاران می توانند با شرکت در این طرح خداپسندانه کمک های خود را بدست نیازمندان برسانند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به داوطلب محور بودن جمعیت هلال احمر افزود: جمعیت هلال احمر بر اساس آیین نامه و اساسنامه خود، نهادی داوطلب محور و مردمی بوده که بیشتر طرح های آن به کمک خیرین و داوطلبان و نیکوکاران به مرحله اجرا در می آید و به اصطلاح در حوزه داوطلبان، هلال احمر پلی است بین نیاز نیازمندان و توان توانمندان که طرح همای رحمت مصداق بارز و حلقه اتصال این دو قشر از جامعه  می باشد. 

کنعانی بیان کرد: در این طرح، جمعیت هلال احمر، با استفاده از کمک های خیرین و نیکوکاران  اقدام به تهیه بسته  غذایی و برپایی سفره های مهربانی  برای اقشار کم برخوردار نموده و  در این راستا ترویج فرهنگ انفاق، ایثار و سنت‌های حسنه اسلامی با حفظ کرامت انسانی نیازمندان وایجاد فضایی مناسب برای تعامل نیکوکاران و هدایت کمک‌های مردمی را پیگیری می کند.

وی ادامه داد: در این طرح، بیماران صعب العلاج، ایتام، خانواده‌های بدسرپرست و بی سرپرست، خانواده‌های کم برخوردار و معلولان، زنان سرپرست خانوار محروم وخانواده های زندانیان و سالمندان و از کار افتادگان جامعه هدف بوده و سعی خواهد شد بسته های غذایی مناسب تهیه  و در میان آنها با حفظ کرامت انسانی توزیع شود.

کنعانی از خیرین و نیکوکاران خواست جهت مشارکت در این طرح خداپسندانه کمک های نقدی خود را به حساب شماره  4978595055در نزد بانک ملت بنام کمک های مردمی داوطلبان جمعیت هلال احمر استان واریز و کمک های  غیر نقدی خود را مانند برنج، روغن، قند و شکر، حبوبات به خانه های داوطلب و دفاتر و شعب جمعیت هلال احمر در تبریز و مراکز شهرستان ها تحویل دهند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar