سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۱۹۹۶۵
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷- ۱۴: ۱۱
نخستین سمینار تخصصی EDS (راهبردهای توسعه اقتصاد شهری) از سلسله کارگاه های آموزشی مدرسه سرمایه گذاری و مشارکت با همکاری شهرداری و شورای شهر بجنورد در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر بجنورد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، وحید مهدی نیا در این سمینار  ضمن ارائه موضوعات مختلف اقتصادی در رابطه با مدیریت شهری، روش های پنهان ایجاد درآمدی شهری و الگوی راهبردی توسعه اقتصاد شهری را بیان کرد.

وی در جهت حل مشکلات اقتصادی شهرها و شهرداری های ضمن تشریح مدل های اقتصادی شهرها به بیان شیوه ها و روش های توسعه درآمدهای شهری پرداخت.

مهدی نیاز ادامه داد:کارشناسان توسعه شهری عقیده دارند که در سال های آینده ایجاد و تقویت درآمدهای شهرداری ها و مدیریت شهری از مشکل ترین و سخت ترین عناصر مدیریت شهری خواهد بود که به علت محدودیت های راهبردی شهرداری ها بیشترین چالش های توسعه خدمات و سرمایه گذاری های شهری را به همراه خواهد داشت و مدیران و کارشناسان شهری باید بتوانند درآمدهای پنهان شهری را مورد توجه قرار دهند و با شناسایی و آشکارسازی این گروه درآمدی تداوم توسعه شهری را تضمین کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: