سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۱۹۹۸۸
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷- ۲۲: ۱۲
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شاهرود خبرداد:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شاهرود گفت: به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان و سال حمایت از کالای ایرانی برنامه‌های متنوعی توسط ستاد اجرا می‌شود.
حمید دامغانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با گرامیداشت ماه مبارک رمضان و سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر با اشاره به فعالیت‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان و طرح میثاق، حمایت از کالای ایرانی برنامه‌های مختلفی توسط ستاد شهرستان پیش بینی شده است که از جمله بکارگیری طلایه داران در طرح چهره به چهره در زمینه فیوضات ماه مبارک رمضان، توجیه اهداف بلند طلایه داران و شیوه‌های موثر در استفاده بیشتر از کالای ایرانی و گفتمان سازی تذکر لسانی و برگزاری جلسات گروه‌های طلایه داران در بهره گیری از برکات ماه مغفرت و رحمت و استفاده از کالای ایرانی مورد بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری عملی قرار گرفته است.
وی افزود: تهیه بنر و تراکت از سخنان رهبری در حمایت از کالای ایرانی و تشویق مردم به استفاده از کالای ایرانی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی و بازار و مساجد در راستای ترویج معروفات رمضانیه و کالای ایرانی از دیگر فعالیت‌های این ستاد است.
دامغانی با بیان اینکه در راستای اجرای این برنامه‌ها پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج، اتاق اصناف، بازار و اتحادیه‌های مختلف شهرستان و ادارات و کارخانجات و شرکت‌ها دخیل هستند گفت: پویش "بگوییم و برویم" در راستای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه بویژه در ماه مبارک رمضان در حال اجراست.
وی ادامه داد: شناسایی و معرفی و تشویق صنوف و مغازه‌ها که اهتمام به فروش کالای ایرانی دارند و برگزاری جلسات طلایه داران، یاوران و یادآوران در راستای اجرای فریضه تذکرلسانی در ماه مبارک رمضان و حضور طلایه داران به کمک بازرسین اتاق اصناف در راستای بررسی رعایت شئونات اسلامی از دیگر برنامه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ماه مبارک رمضان و حمایت از کالای ایرانی است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar