سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۲۰۸۵۲
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۷- ۳۹: ۲۰
فرماندار شهرستان ازنا:
فرماندار ازنا گفت: باید به مشکلات بوجود آمده در جهت احداث پروژه میدان میوه و تره بار ازنا پرداخته شود

به گزارش خبرگزاری بسیج لرستان ؛محمد محمدی نژاد فرماندار شهرستان ازنا در جمع در جلسه ای که درفرمانداری برگزار شد در خصوص مشکلات احداث پروژه میوه و تره بار ازنااظهار داشت : باید به مشکلات بوجود آمده در جهت احداث پروژه میدان میوه و تره بار ازنا پرداخته شود و پیگیری سریع و رفع مشکلات پیش روی این پروژه را از شهردار ازنا خواستار شد
وی افزود:پروژه های این چنینی که به نفع شهروندان و کشاورزان این شهرستان می باشد باید در اولویت کارهایمان قرار گیرد و در جهت راه اندازی آن از هیچ کوششی دریغ ننمایید.
محمدی نژاد عنوان کرد: عدم وجود میادین میوه و تره بار در سطح شهرستان عامل افزایش قیمت این اقلام گردیده است که این خود خلا بزرگی محسوب می شود لذا شهرداری و یا سرمایه گذار با هماهنگی دستگاه های مربوطه می‌بایست نسبت به ایجاد  میادین میوه و تربار در شهرستان اقدام نمایند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه هنوز پندارهای غلطی وجود دارد که برخی عمده فروشان باید در مرکز بازار شهر به فعالیت خود ادامه دهند که این کار موجب ورود ماشین های سنگین جهت تخلیه بار توسط بعضی از واحد ها به بازار میشود که با توجه به وضعیت موجود و بار ترافیکی خیابان اصلی موجب ترافیک و ایجاد مشکل در تردد وسایل نقلیه و سد معبر در پیاده رو و ایجاد مزاحمت برای شهروندان میشود .
محمدی نژاد فرماندار شهرستان ازنا تصریح کرد: اگر فعالیت اینگونه صنوف به میدان بار انتقال پیدا کند موجب رونق بازار و خرید و فروش شده و هم رفاه حال همشهریان را به دنبال دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: