سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۲۱۲۶۸
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷- ۰۵: ۱۹
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه 14 هزار و 221 دانش آموز در مدارس شبانه روزی استان تحصیل می کنند، گفت: از این تعداد 8 هزار و 760 دانش آموز پسر و 5 هزار و 461 دانش آموز دختر هستند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی،  عاشور اکرمی افزود: 177 باب مدرسه شبانه روزی در 28 منطقه استان فعال است که از این تعداد 98 باب مدرسه دخترانه است.
وی ادامه داد: افزایش‌ درصد پوشش‌ تحصیلی‌ دانش‌ آموزان‌ روستایی‌، عشایری‌ و مناطق‌ محروم‌ و جلوگیری‌ از هدر رفتن‌ استعدادها و توانائی های‌ نوجوانان‌ این مناطق‌ از جمله اهداف ایجاد مدارس شبانه روزی است.
اکرمی اضافه کرد: با اجرای طرح حامیان مدارس شبانه روزی جهت جلب مشارکت های خیران در راستای تامین نیازهای رفاهی مدارس 270 میلیون تومان کمک مالی جذب شد.
وی اظهار داشت: با مشارکت بنیاد علوی طرح تقویت بنیه علمی برای 682 نفر دانش آموز دوره دوم متوسطه اجرا شد.
معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش آذربایجان شرقی با اشاره به سرانه جیره غذایی واریزی دولت به ازای هر دانش آموز در طول سال گفت: اعتبار تخصیصی از بابت جیره عذایی با نیاز واقعی مدارس و دانش آموزان و هزینه های تمام شده تناسب ندارد.
وی تاکید کرد: نیازمند حمایت دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیردولتی به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی هستیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar